| Testing Range | 0.01~0.99 |
|---|---|
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
|---|---|
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Test Time | 6 Hours |
| Monsterrekmassa | 15 g+1 g |
|---|---|
| Spanningsstabilisator | 2KVA, spanningsstabiliteit ≤±1% |
| Thermometer | 0 tot 1000 ± 2% |
| Timingswaaier | 0 tot 99 uur, nauwkeurigheid ±1 seconde |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz, stroom ≤10A |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz; |
|---|---|
| GASDRUK | 10 kpa tot 50 kpa; |
| de nauwkeurigheid is | ± 0,1 m/s. |
| Tijd voor het loslaten van de vlam | Instelbaar van 0 tot 99 minuten en 99 seconden. |
| Brandduur | Instelbaar van 0 tot 99 minuten en 99 seconden. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Luchtkanonwerkdruk | 0,4-0,8 mpa |
| Omgevingstemperatuur | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Stalen ballanceringssnelheid | 39.7m/s |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
|---|---|
| Transport Package | Wooden Package |
| Test Time | 6 Hours |
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Himidity Range | ≥95%R.H |
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Test Time | 6 Hours |
| Application | School, Hosipital, Lab, Factory |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
|---|---|
| Transport Package | Wooden Package |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Test Time | 6 Hours |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Transport Package | Wooden Package |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| Chromatografie Type | gaschromatografie |
|---|---|
| Maximale verbruik | < 600W=""> |
| Dichtheidsprecisie | 0,0001 G/cm3 / 0,001 G/cm3 |
| Parameters | Uitdrijvingsgat 1=2.095±0.005mm |
| Testtijd | 6 uur |