| Nauwkeurigheid van de meting van de rookdichtheid | ±3% |
|---|---|
| Receptorlens brandpuntsafstand | 60-65 mm |
| Hoofdbrander werkdruk | 276KPa (instelbaar) |
| Hulpbrander druk | 138kpa (verstelbaar) |
| Voedingsspanning | AC220V ± 10%, 50Hz |
| Totale calorische waarde van de verbranding | 30.000.000 J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Herhaalbaarheidsfout van de calorische waarde van de verbranding | dynamisch ≤0,1% |
| Temperatuurmeting | 0 tot 50 ℃ |
| Nauwkeurigheid warmtecapaciteit | ≤0,1% |
| Stabiliteit van de warmtecapaciteit | ≤0,2% |
| Maximaal bedrijfsvermogen | 0,5 kW |
|---|---|
| Voedingvoltage | AC220V ± 10%, 50Hz |
| Druk hulpbrander | 138kpa (verstelbaar) |
| Nauwkeurigheid van de meting van de rookdichtheid | ±3% |
| Meetbereik rookdichtheid | 0 aan 100% |
| Verpakking Details | Houten kisten |
|---|---|
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 5 eenheden per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8348A |
| Voeding | 380V±50%,50Hz±2% |
| Temperatuurbereik | 0°C-50°C |
| Uitlaathaven | Veranderd van rechthoekig naar cirkelvormig, met een diameter van 406 mm |
|---|---|
| Thermokoppel | Diameter 3 mm, 3 stuks, omega |
| Meetbereik | ≥1300℃ |
| Rookdichtheidsmeting | Geïnstalleerd op een afstand van 4,9 tot 12,2 meter van de tunneloven |
| Spanningsmeting nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Voedingsspanning | AC220V, AC50Hz |
|---|---|
| ProductnaamMaximaal bedrijfsvermogen | ≥ 5 kW |
| Warmteafgiftecapaciteit | 0-120KW/m³ |
| Uitlaatgasstroom | 0,012m²/s tot 0,035m/s (instelbaar) |
| Resolutie van tijdswaarde | 1 seconde |
| Uitlaathaven | Veranderd van rechthoekig naar cirkelvormig, met een diameter van 406 mm |
|---|---|
| Thermokoppel | Diameter 3 mm, 3 stuks, omega |
| Meetbereik | ≥1300℃ |
| Rookdichtheidsmeting | Geïnstalleerd op een afstand van 4,9 tot 12,2 meter van de tunneloven |
| Spanningsmeting nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Totale warmtewaarde van de verbranding | 30.000.000 J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Herhaalbaarheidsfout van de calorische waarde van de verbranding | dynamisch ≤0,1% |
| Temperatuurmeetbereik | 0 tot 50℃. |
| Temperatuurresolutie | 0.0001°C, met behulp van PT100-sensor |
| Volume zuurstofbom 300 ml. De massa | 3,2 kilogram |
| Vuurvaste testoven | Het is een verticale testoven |
|---|---|
| Ovenstructuur; | Het stalen structuurframe wordt aangenomen |
| Schommeldruk | ≤ 2% |
| Lineariteit | < ± 0,1% O2 |
| Stroomverbruik | 3 kW |