| Voeding | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Specificaties van de stalen bal | (33 g, 50 g, 64 g, 95 g, 110 g, 134 g, 226 g) 1 elk |
| Stroom | 2,5 kW |
| Impacthoogtebereik | Instelbaar van 0 tot 2000MM |
| Controledoos | De scheidbare elektromagneet wordt vanaf de onderkant geïnstalleerd. |
| Gasdrukmeters | Lucht 0-0,6 MPa, gas 0-0,25 MPa; |
|---|---|
| Tijdopnemer | 0 tot 99,99s/m/u kunnen willekeurig worden ingesteld; |
| Ontstekingsapparaat | Automatische piëzo-elektrische ontsteking; |
| Spanningsregelaar | Capaciteit 8KVA |
| Testvoltage | Traploos regelbaar van 100 tot AC1000V |
| Verwarmingsstralingstroom | 30 kW/m2 |
|---|---|
| Oventemperatuur | 750±5°C; |
| Bedrijfstemperatuur | 10°C tot 35°C |
| Capaciteit | 0,8m³ |
| Zware hamer | 54.5g/113.4g/226.8g/340.2g |
| Algemene afmetingen | L800* W850* H1200MM |
|---|---|
| Nominale spanning | AC 220V |
| Totaal gewicht | 160 kg |
| Totaal vermogen | ≤5,0 kW |
| Verwarmingsvermogen | ≤4,5 kW |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Werkspanning | AC 380V ± 10% 50NZ |
| Gastenkcapaciteit | ≥ 50 kg × 6 |
| Verticale Oven | L3.2m×B2.2m×H4.0m |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8348A |
| Modelnummer | CF3184 |
|---|---|
| Vermogen | hydraulisch |
| Tunneloven | 7.62m |
| Open eind doorsnede | 0.45m X 03.m |
| Verpakking | Firebrick |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |