| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| مشخصات توپ فولادی | (33 گرم، 50 گرم، 64 گرم، 95 گرم، 110 گرم، 134 گرم، 226 گرم) هر کدام 1 عدد |
| قدرت | 2.5 کیلو وات |
| محدوده ارتفاع ضربه | قابل تنظیم از 0 تا 2000 میلی متر |
| جعبه کنترل | الکترومغناطیس قابل جدا شدن از پایین نصب شده است. |
| گیج فشار گاز | هوا 0-0.6MPa، گاز 0-0.25MPa. |
|---|---|
| تایمر | 0 تا 99.99 ثانیه بر متر در ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد. |
| دستگاه احتراق | احتراق خودکار پیزوالکتریک؛ |
| تنظیم کننده ولتاژ | ظرفیت 8KVA |
| ولتاژ تست | به طور مداوم از 100 تا 1000 ولت قابل تنظیم است |
| شار تابش گرما | 30 کیلووات بر متر مربع |
|---|---|
| دمای کوره | 5±750 درجه سانتیگراد؛ |
| دمای عملیاتی | 10 تا 35 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت | 0.8 متر مربع |
| چکش سنگین | 54.5g/113.4g/226.8g/340.2g |
| ابعاد کلی | l800* w850* h1200mm |
|---|---|
| ولتاژ نامی | AC 220V |
| وزن کل | 160 کیلوگرم |
| توان کل | 5.0 کیلو وات |
| قدرت گرمایش | 4/4 کیلو وات |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 2 کیلو وات |
| دقت | ≤ 5% |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | الکترونیکی، الکترونیکی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| ولتاژ کاری | AC 380V ± 10 ٪ 50nz |
| ظرفیت مخزن گاز | 50 کیلوگرم × 6 |
| کوره عمودی | L3.2M × W2.2M × H4.0m |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| Brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8348a |
| شماره مدل | CF3184 |
|---|---|
| قدرت | هیدرولیک |
| کوره تونلی | 7.62 متر |
| مقطع پایان باز | 0.45m x 03.m |
| پوشش | آجر نسوز |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8382 |
| برنامه | صنعت سیم و کابل |
| فضای موثر | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 1.8 متر (ارتفاع) |
| ابعاد | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 2.5 متر (ارتفاع) |