| Güç kaynağı | 220V 50HZ |
|---|---|
| Çelik topu özellikleri | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) Her birinden 1 adet |
| Güç | 2.5KW |
| Darbe yüksekliği aralığı | 0 ila 2000MM arasında ayarlanabilir |
| Kontrol kutusu | Ayrılabilir elektromıknatıs alttan monte edilir. |
| Gaz basınç göstergeleri | Hava 0-0,6MPa, gaz 0-0,25MPa; |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 sn/m/saat keyfi olarak ayarlanabilir; |
| Ateşleme cihazı | Otomatik piezoelektrik ateşleme; |
| Voltaj regülatörü | Kapasite 8KVA |
| Test gerilimi | 100 ila AC1000V arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Isı Radyasyonu Akısı | 30 kW/M2 |
|---|---|
| fırın sıcaklığı | 750±5°C; |
| Çalışma Sıcaklığı | 10°C ila 35°C |
| Kapasite | 0.8m³ |
| Ağır Çekiç | 54.5g/113.4g/226.8g/340.2g |
| Genel Boyutlar | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Nominal Gerilim | AC 220V |
| Toplam ağırlık | 160kg |
| Toplam Güç | ≤5.0kw |
| Isıtma gücü | ≤4.5kw |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Çalışma voltajı | AC 380V ±% 10 50Nz |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥ 50kg × 6 |
| Dikey Fırın | L3.2m × W2.2m × H4.0m |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8348A |
| Model Numarası | CF3184 |
|---|---|
| Güç | hidrolik |
| Tünel fırın | 7.62m |
| Açık uç kesit | 0.45m x 03.m |
| Zar | Ateşli tuğla |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8382 |
| Uygulama | tel ve kablo endüstrisi |
| Etkili alan | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 1,8 m (yükseklik) |
| Boyutları | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 2,5 m (yükseklik) |