| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8427 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF9007 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8911 |
| Görev | Frost Direnç Testi için uygun |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8785 |
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99S/M/H ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık | 25°C ila 35°C. |
| İzin verilen voltaj dalgalanma aralığı | 220V ±% 10 |
| İzin verilen frekans dalgalanma aralığı | 50Hz±1% |
| Malzeme | Ayna kaplamalı paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Standart | NFPA 266 ISO 9705 |
| Voltaj | 380V ±% 10 50nz |
| Numune geri tepme sıcaklığı | ±4°C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kasalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, Nakit, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | AYDA 5 ADET |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8493 |
| Sıcaklık aralığı | RT 10°C~80°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Standart | GB/T20285-2006 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% 50HZ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8493 |
| Güç | 8.5KW |