| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| Ortam sıcaklığı | Çalışma sıcaklığı 10°C ila 35°C |
|---|---|
| Gaz akış hızı | Brülörün gaz akış hızı 0 ila 5 n/dakika arasında ayarlanabilir |
| Gerilim | 230V, 10A |
| Basınç | 1 kpa |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Güç kaynağı gerilimi | AC220V±10%, 50Hz, akım ≤10A |
|---|---|
| Maksimum çalışma gücü | 1.5kW |
| Sıcaklık kontrol aralığı | 300-1000℃ |
| ısıtma gücü | 800-1000W |
| Kontrol doğruluğu | Statik ±1°C (bakım süresi 2 dakikadan fazla) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin, Guangdong, Çin |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 380v |
| Türü | Test Makinesi |
| Model Numarası | CF7132 |
|---|---|
| Ürün Adı | Otomotiv İç Yanma Testi Odası (Duman Hood ile) |
| Anahtar Kelime | Otomotiv içten yanma test cihazı |
| Görev | Yanıcılığın nitel değerlendirmesi için |
| alev yüksekliği | 20mm ± 2mm ila 100mm ± 2mm ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 120W |
| Yanma gazı kaynağı | Saflığı %95'in üzerinde olan propan ve sıvılaştırılmış gaz (kullanıcı tarafından sağlanır) |
|---|---|
| Gaz akış hızı | 0-100L/dak, ölçüm doğruluğu 2,5 derece |
| hava akış hızı | 0 ila 50m³/dak, ölçüm doğruluğu ≤±0,5m³/dak |
| Gaz tankı kapasitesi | ≥50kg×6 |
| Boşluk probu | GB/T9978.1 standardına uygun olarak üretilmiştir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8335A |
| Güç | Elektronik |
| Anahtar Kelime | Işıklı plaka alev yayılma testi |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ |
|---|---|
| Çelik topu özellikleri | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) Her birinden 1 adet |
| Güç | 2.5KW |
| Darbe yüksekliği aralığı | 0 ila 2000MM arasında ayarlanabilir |
| Kontrol kutusu | Ayrılabilir elektromıknatıs alttan monte edilir. |