| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8349 |
| Standard | IEC60332-3 |
| Słowo kluczowe | Spalanie kablowe |
| Temperatura otoczenia | Temperatura pracy 10℃ do 35℃ |
|---|---|
| Natężenie przepływu gazu | Natężenie przepływu gazu w palniku można regulować w zakresie od 0 do 5 n/min |
| Woltaż | 230 V, 10 A |
| Ciśnienie | 1 kpa |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Napięcie zasilania | AC220V±10%, 50Hz, prąd ≤10A |
|---|---|
| Maksymalna moc robocza | 1,5 kW |
| Zakres regulacji temperatury | 300-1000℃ |
| Moc grzewcza | 800-1000 W |
| Dokładność sterowania | Statyczny ±1℃ (czas konserwacji dłuższy niż 2 minuty) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 2KW |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny, Guangdong, Chiny |
| Dokładność | ≤ 5% |
| napięcie | 380v |
| Rodzaj | Maszyna badawcza |
| Numer modelu | CF7132 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Komora testowa wnętrza wnętrza samochodowa (z kapturem oparowym) |
| Słowo kluczowe | Automotive Wewnętrzny tester spalania |
| Funkcja | do oceny jakościowej łatwości |
| Wysokość płomienia | 20 mm ± 2 mm do 100 mm ± 2 mm regulowany |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 120 W |
| Źródło gazów spalinowych | Propan i gaz skroplony o czystości powyżej 95% (dostarcza użytkownik) |
|---|---|
| Natężenie przepływu gazu | 0-100L/min, dokładność pomiaru 2,5 stopnia |
| natężenie przepływu powietrza | 0 do 50m3/min, dokładność pomiaru ≤±0,5m3/min |
| Pojemność zbiornika gazu | ≥ 50 kg × 6 |
| Sonda szczelinowa | Wykonane zgodnie ze standardem GB/T9978.1 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8335A |
| Władza | Elektroniczny |
| Słowo kluczowe | Certyfikator rozprzestrzeniania się płomienia na płytce promieniującej |
| Zasilacz | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Dane techniczne kulki stalowej | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) 1 sztuka |
| Moc | 2,5 kW |
| Zakres wysokości uderzenia | Regulacja w zakresie od 0 do 2000 mm |
| Skrzynka kontrolna | Oddzielny elektromagnes montowany jest od dołu. |