| Integracja dwufunkcyjna | Łączy badanie siły rozciągającej i pomiar wydłużenia w jednym urządzeniu, eliminując potrzebę stosow |
|---|---|
| Wysoka precyzja wykrywania | Zaawansowana technologia ogniw obciążnikowych zapewnia wyjątkową dokładność i powtarzalność wyników |
| Przyjazna dla użytkownika obsługa | Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy z przejrzystymi podpowiedziami i prostymi ustawieniami parametrów, um |
| Blokowanie wartości szczytowej | Automatycznie rejestruje i utrzymuje maksymalne wartości siły i wydłużenia osiągnięte podczas testów |
| ZGODNOŚĆ GLOBALNA | Spełnia wszystkie główne międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i wydajności, dzięki czemu nadaje s |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Masa stojakowa próbki | 15g+1g |
|---|---|
| Termoelement | Izolowany niklowo-chromowy zbrojony 3mm |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1% |
| Termometr | 0-1000±2% |
| Zakres czasu | 0 do 99 godzin |
| Wyjście sygnału | 4-20mA |
|---|---|
| Czas reakcji T90 | ≤2 sekundy |
| Temperatura otoczenia | 0-45 ℃ |
| wilgotność względna | <90% (bez kondensacji) |
| Liniowość | <± 0,1% O2 |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj 300 x 200 x 150 mm |
|---|---|
| Pojemność butli z gazem | 50kg × 6 cylindrów |
| Temperatura otoczenia | -10 ° C ~ 50 ° C. |
| Czas stabilizacji | Od temperatury pokojowej do 750℃, C ≤ 1h. |
| Dokładność | Ocena 1/0,5 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8369 |
| Zasilanie | AC220V±10% |
| Źródło gazu | Gaz propan o czystości ≥95% |
|---|---|
| Układ fotoelektryczny | Źródłem światła jest żarówka. |
| Moc | 15W, napięcie: 6V |
| Płonąca lampa | Bunsen Burner |
| Zakres pomiaru gęstości dymu | 0 do 100% |
| Dokładność pomiaru temperatury | 0,5 ℃ |
|---|---|
| Dokładność systemu rejestracji czasu | 0,1s |
| najlepszy czas | Można ustawić 1-30 minut |
| Pomiar tlenu Zakres pomiarowy | 0-25% |
| Wyjście sygnału | 4-20mA |
| Całkowita wartość cieplna spalania | 30000000J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Błąd powtarzalności wartości ciepła spalania | dynamiczny ≤ 0,1% |
| Zakres pomiaru temperatury | 0-50 ℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury | 0,01 tys |
| Dokładność pojemności cieplnej | ≤ 0,1% |