| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8349 |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | DX8348A |
| Nazwa produktu | Wydanie ciepła maszyna testowa dymu dymu |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Moc | 2KW |
| Dokładność | ≤ 5% |
| Woltaż | 380 V |
| Numer modelu | CF7173 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do testowania drutu świecącego |
| Słowo kluczowe | Glow Wire Test urządzenie |
| Temperatura gorącego drutu | 500 ~ 1000 ℃ Regulowane |
| Tolerancja temperatury | 500 ~ 750 ℃ ± 10 ℃,> 750 ~ 1000 ℃ ± 15 ℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8610 |
| Władza | Elektroniczny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, OBM, ODM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8788 |
| Standard | UL790, ASTM E 108 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 1 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, przebudowa oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| napięcie | 220 V |
| Masa stojakowa próbki | 15g+1g |
| Władza | 2KW |
|---|---|
| napięcie | 220 V |
| Waga całkowita | 500 KG |
| Stała temperatura | 20 ± 5 ℃ |
| Rozmiar pudełka testowego | (L) 1,2*(w) 2.2*(h) 4 m |