| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| شماره مدل | DX8349 |
| Machine Volume | 30*20*80cm |
|---|---|
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | DX8348A |
| نام محصول | دستگاه تست تولید دود انتشار گرما |
| گارانتی | 1 سال، 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | 2 کیلو وات |
| دقت | ≤ 5٪ |
| ولتاژ | 380 ولت |
| شماره مدل | CF7173 |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه تست سیم درخشش |
| کلمه کلیدی | دستگاه تست سیم درخشش |
| دمای سیم گرم | 500 ~ 1000 ℃ قابل تنظیم |
| تحمل دما | 500 ~ 750 ℃ ± 10 ℃ ،> 750 ~ 1000 ℃ 15 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8610 |
| قدرت | الکترونیکی |
| تضمین | 12 ماه |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، OBM ، ODM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8788 |
| استاندارد | UL790 ، ASTM E 108 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 1 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| توده قفسه نمونه | 15 گرم + 1 گرم |
| قدرت | 2 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| وزن مجموع | ۵۰۰ کیلوگرم |
| دمای ثابت | 20±5 ℃ |
| اندازه جعبه تست | (l) 1.2*(w) 2.2*(ح) 4 متر |