| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Örnek raf kütlesi | 15g+1g |
|---|---|
| Termokupl | Yalıtımlı nikel-krom zırhlı 3mm |
| Gerilim kararlılığı | ≤ ± %1 |
| Termometre | 0-1000±2% |
| Zamanlama Aralığı | 0 ila 99 saat |
| Sinyal Çıkışı | 4-20mA |
|---|---|
| Tepki süresi T90 | ≤2 Saniye |
| Ortam sıcaklığı | 0-45 ℃ |
| göreceli nem | <%90 (yoğuşma yok) |
| Doğrusallık | <± %0,1O2 |
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 300x200x150 mm |
|---|---|
| Gaz Tüpü Kapasitesi | 50kg × 6 silindir |
| Ortam sıcaklığı | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Dengeleme süresi | Oda sıcaklığından 750°C'ye kadar, C ≤ 1 saat. |
| Kesinlik | 1/0,5 notu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8369 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% |
| Gaz kaynağı | Saflığı ≥%95 olan propan gazı |
|---|---|
| Fotoelektrik Sistem | Işık kaynağı bir ampuldür. |
| Güç | 15W, voltaj: 6V |
| Yanan lamba | Fahişe |
| Duman yoğunluğu ölçüm aralığı | %0 ila %100 |
| Sıcaklık ölçümü doğruluğu | 0.5 ℃ |
|---|---|
| Zaman kayıt sistemi doğruluğu | 0.1s |
| tahmini zaman | 1-30 dakika ayarlanabilir |
| Oksijen ölçümü Ölçüm aralığı | %0-25 |
| Sinyal Çıkışı | 4-20mA |
| Yanmanın toplam ısı değeri | 30000000J/Kg (30MJ/kg) |
|---|---|
| Yanma ısısı değerinin tekrarlanabilirlik hatası | dinamik ≤ %0,1 |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | 0-50 ℃ |
| Sıcaklık ölçümü doğruluğu | 0,01 bin |
| Isı kapasitesi doğruluğu | ≤% 0.1 |