| Zasilacz | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Dane techniczne kulki stalowej | (33g, 50g, 64g, 95g, 110g, 134g, 226g) 1 sztuka |
| Moc | 2,5 kW |
| Zakres wysokości uderzenia | Regulacja w zakresie od 0 do 2000 mm |
| Skrzynka kontrolna | Oddzielny elektromagnes montowany jest od dołu. |
| Manometry gazu | Powietrze 0-0,6 MPa, gaz 0-0,25 MPa; |
|---|---|
| Regulator czasowy | Możliwość dowolnego ustawienia od 0 do 99,99 s/m/h; |
| Urządzenie zapłonowe | Automatyczny zapłon piezoelektryczny; |
| regulator napięcia | Pojemność 8KVA |
| Napięcie testowe | Płynna regulacja w zakresie od 100 do 1000 V AC |
| Strumień promieniowania cieplnego | 30kw/m2 |
|---|---|
| Temperatura pieca | 750±5°C; |
| Temperatura pracy | 10°C do 35°C |
| Pojemność | 0,8 m3 |
| Ciężki młotek | 54.5g/113.4g/226.8g/340.2g |
| Ogólne wymiary | L800* W850* H1200 mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC 220V |
| Całkowita waga | 160 kg |
| Całkowita moc | ≤5,0 kW |
| Moc grzewcza | ≤4,5 kW |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 2KW |
| Dokładność | ≤ 5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | Elektroniczny, elektroniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10% 50Nz |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 50 kg × 6 |
| Piec pionowy | L3,2m × W2,2m × H4.0m |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8348A |
| Numer modelu | CF3184 |
|---|---|
| Władza | hydrauliczne |
| Piec tunelowy | 7,62 m |
| Otwarty przekrój końca | 0,45 m x 03.m |
| Podkład | Kamienie palne |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8382 |
| Zastosowanie | przemysłu drutu i kabli |
| Efektywna przestrzeń | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 1,8 m (wysokość) |
| Wymiary | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 2,5 m (wysokość) |