| Waga | 125 KG |
|---|---|
| Wymiar | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Władza | Elektroniczny |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8329 |
| Opcje pomiaru | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) Opcjonalnie |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Zasilanie działające | AC 380 V ±10%, 50 Hz; pobór mocy: 3kW |
|---|---|
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0–100Pa, dokładność pomiaru: ≤ ±3Pa |
| Zakres przepływu powietrza 0–50m³/min, dokładność pomiaru | ≤ ±0,5m3/min |
| Źródło gazów spalinowych | Propan, skroplony gaz naftowy |
| Zakres przepływu gazu | 0–100 l/min, dokładność pomiaru: klasa 2,5 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8364 |
| Natężenie promieniowania | 10 kW/m2 ~ 70 kW/m2 |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | ±1°C dla temperatury, ±0,1% dla stężenia gazu |
| Zakres przepływu gazu | 0,1-1 l/min |
| Zakres temperatur | Temperatura otoczenia do 1200°C |
| Skuteczna przestrzeń testowa | 120 mm MAKS |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9288 |
| Standard | GB/T3810.4-2016, ISO 10545-4-2014 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu | Kalorymetr stożkowy |
| nazwisko | CF8348A kalorymetr stożkowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8348A |
| Standard | GB/T16172-2007 |
| Władza | 2KW, elektroniczny |
|---|---|
| napięcie | 380V, 380V |
| Nazwa produktu | Mały piec testowy do ognioodpornej powłoki stalowej konstrukcji |
| Standard | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| Władza | 10 kW |