| Gewicht | 125 kg |
|---|---|
| Afmeting | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Kracht | Elektronisch |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8329 |
| Opties voor metingen | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) facultatief |
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800MM |
| Werkende voeding | Wisselstroom 380 V ±10%, 50 Hz; stroomverbruik: 3kW |
|---|---|
| Meetbereik ovendruk | 0–100Pa, meetnauwkeurigheid: ≤ ±3Pa |
| Luchtstroombereik 0–50 m³/min, meetnauwkeurigheid | ≤ ±0,5 m³/min |
| Verbrandingsgasbron | Propaan, vloeibaar petroleumgas |
| Gasstroombereik | 0–100 l/min, meetnauwkeurigheid: klasse 2.5 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8364 |
| Irradiance | 10 kW/m2 ~ 70 kW/m2 |
|---|---|
| Meetnauwkeurigheid | ±1°C voor temperatuur, ±0,1% voor gasconcentratie |
| Gasstroombereik | 0.1-1 L/min |
| Temperatuurbereik | Omgevingstemperatuur tot 1200°C |
| Effectieve testruimte | 120mmMAX |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF9288 |
| Standaard | GB/T3810.4-2016, ISO 10545-4-2014 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Productnaam | Kegelcalorimeter |
| Naam | CF8348A kegelcalorimeter |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8348A |
| Standaard | GB/T16172-2007 |
| Vermogen | 2 kW, elektronisch |
|---|---|
| Spanning | 380V, 380v |
| Productnaam | Kleinschalige proefoven voor brandwerende coating van staalconstructies |
| Standaard | Voor de toepassing van deze richtlijnen moet de Commissie de nodige maatregelen nemen om te voorkome |
| Vermogen | 10 kW |