| Ağırlık | 125kg |
|---|---|
| Boyut | 60mm*36mm*175mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Güç | Elektronik |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Çalışma Gücü kaynağı | AC 380V ±%10, 50Hz; güç tüketimi: 3kW |
|---|---|
| Fırın basıncı ölçüm aralığı | 0–100Pa, ölçüm doğruluğu: ≤ ±3Pa |
| Hava akış aralığı 0–50m³/dak, ölçüm doğruluğu | ≤ ±0,5m³/dak |
| Yanma gazı kaynağı | Propan, sıvılaştırılmış petrol gazı |
| Gaz akış aralığı | 0–100L/dak, ölçüm doğruluğu: Sınıf 2,5 |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılımın yeniden yapılandırılması |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8364 |
| ışınım | 10kw/m2 ~ 70kw/m2 |
|---|---|
| Ölçüm doğruluğu | Sıcaklık için ±1°C, gaz konsantrasyonu için ±%0,1 |
| Gaz akış aralığı | 0,1-1L/dak |
| Sıcaklık | Ortam sıcaklığı 1200°C'ye kadar |
| Etkili test alanı | 120 mmMAKS |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF9288 |
| Standart | GB/T3810.4-2016, ISO 10545-4-2014 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | Koni Kalorimetresi |
| Adı | CF8348A Koni Kalorimetre |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8348A |
| Standart | GB/T16172-2007 |
| Güç | 2kw, elektronik |
|---|---|
| Voltaj | 380V, 380V |
| Ürün Adı | Çelik yapının yangın kaplaması için küçük ölçekli test fırını |
| Standart | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| Güç | 10kw |