| وزن | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 60mm*36mm*175mm |
| تضمین | 1 سال |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | الکترونیکی |
| Overall dimensions | L800* W850* H1200mm |
|---|---|
| Total weight | 160KG |
| Rated voltage | AC 220V |
| Total power | ≤5.0kW |
| Heating power | ≤4.5kW |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8329 |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم ، 500 کیلوگرم ، 1000 کیلوگرم (1T) ، 2000 کیلوگرم (2T) ، 5000 کیلوگرم (5T) اختیاری |
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| منبع تغذیه کار | AC 380 ولت ± 10٪، 50 هرتز؛ مصرف برق: 3 کیلو وات |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری فشار کوره | 0-100Pa، دقت اندازه گیری: ≤ ±3Pa |
| محدوده جریان هوا 0-50m³/min، دقت اندازه گیری | ≤ ±0.5m³/min |
| منبع گاز احتراق | پروپان ، گاز نفتی مایع |
| محدوده جریان گاز | 0-100 لیتر در دقیقه، دقت اندازه گیری: کلاس 2.5 |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8364 |
| تابش | 10kW/m2 ~ 70kW/m2 |
|---|---|
| دقت اندازه گیری | 1± درجه سانتیگراد برای دما، ± 0.1٪ برای غلظت گاز |
| محدوده جریان گاز | 0.1-1 لیتر در دقیقه |
| درجه حرارت | محیط تا 1200 درجه سانتی گراد |
| فضای آزمون موثر | 120mmMAX |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf9288 |
| استاندارد | GB/T3810.4-2016 ، ISO 10545-4-2014 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| نام محصول | کالری سنج مخروطی |
| نام | کالریسنج مخروطی CF8348A |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8348a |
| استاندارد | GB/T16172-2007 |
| قدرت | 2 کیلو وات ، الکترونیکی |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت، 380 ولت |
| نام محصول | کوره تست در مقیاس کوچک برای پوشش ضد آب ساختار فولادی |
| استاندارد | GB/T9978.1-2008 GB/T14907-2018 GBJ17-2003 GB/T14907-2018 |
| قدرت | 10 کیلو وات |