| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8427 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF9007 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8911 |
| Functie | geschikt voor de test tegen vorst |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8785 |
| Tijdopnemer | 0 tot 99,99S/M/H kan worden ingesteld |
|---|---|
| Temperatuur | 25℃ tot 35℃. |
| Het toegestane spanningsfluctuatiebereik is | 220V ± 10% |
| Toegestaan frequentiefluctuatiebereik | 50 Hz ± 1% |
| Materiaal | Spiegelafwerking roestvrij staal |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Standaard | NFPA 266 ISO 9705 |
| Spanning | 380V±10% 50NZ |
| Temperatuur van het monster | ±4°C |
| Verpakking Details | houten behuizingen |
|---|---|
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Cash, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 5 EENHEDEN PER MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8493 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Standaard | GB/T20285-2006 |
| Voeding | AC220V±10% 50Hz |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8493 |
| Vermogen | 8.5 kW |