| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8427 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF9007 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8911 |
| Funkcja | Nadaje się do testu odporności na mróz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8785 |
| Regulator czasowy | Można ustawić od 0 do 99,99 S/M/H |
|---|---|
| Temperatura | 25 ℃ do 35 ℃. |
| Dopuszczalny zakres wahań napięcia wynosi | 220 V ± 10% |
| Dopuszczalny zakres wahań częstotliwości | 50 Hz ± 1% |
| Tworzywo | Stal nierdzewna o lustrzanym wykończeniu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Standard | NFPA 266 ISO 9705 |
| napięcie | 380 V ± 10% 50Nz |
| Próbka temperatura zwrotna | ±4°C |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynki |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, gotówka, l/c, Western Union, Moneygram |
| Możliwość Supply | 5 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8493 |
| Zakres temperatury | NT1przewody |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Standard | GB/T20285-2006 |
| Zasilanie | AC220 V ± 10% 50 Hz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8493 |
| Władza | 8,5 kW |