| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Modelnummer | CF8349 |
| Standaard | IEC 60332-3 |
| Keyword | Kabelverbranding |
| Omgevingstemperatuur | Bedrijfstemperatuur 10℃ tot 35℃ |
|---|---|
| Gasstroom | Het gasdebiet van de brander is regelbaar van 0 tot 5 n/minuut |
| Spanning | 230 V, 10 A |
| Druk | 1 kPa |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz, stroom ≤10A |
|---|---|
| Maximaal bedrijfsvermogen | 1,5 kW |
| De waaier van de temperatuurcontrole | 300-1000°C |
| Het verwarmen macht | 800-1000 W |
| controle nauwkeurigheid | Statisch ±1℃ (onderhoudstijd groter dan 2 minuten) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| Modelnummer | CF7132 |
|---|---|
| Productnaam | Testkamer voor verbrandingsmotoren in auto's (met afzuigkap) |
| Keyword | Verbrandingstester voor auto's |
| Functie | voor kwalitatieve beoordeling van de ontvlambaarheid |
| Vlamhoogte | 20 mm ± 2 mm tot 100 mm ± 2 mm verstelbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 120 W |
| Verbrandingsgasbron | Propaan en vloeibaar gas met een zuiverheid van meer dan 95% (te voorzien door de gebruiker) |
|---|---|
| Gasstroom | 0-100L/min, meetnauwkeurigheid 2,5 graad |
| luchtdebiet | 0 tot 50 m³/min, meetnauwkeurigheid ≤±0,5 m³/min |
| Capaciteit gastank | ≥ 50 kg × 6 |
| Gat-sonde | Gemaakt in overeenstemming met de GB/T9978.1-standaard |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8335A |
| Vermogen | Elektronisch |
| Keyword | Radiant Plate Flame Spread Tester |
| Voeding | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Specificaties van de stalen bal | (33 g, 50 g, 64 g, 95 g, 110 g, 134 g, 226 g) 1 elk |
| Stroom | 2,5 kW |
| Impacthoogtebereik | Instelbaar van 0 tot 2000MM |
| Controledoos | De scheidbare elektromagneet wordt vanaf de onderkant geïnstalleerd. |