| Omgevingstemperatuur | -5℃ tot 30℃ |
|---|---|
| Vochtigheid van het milieu | ≤70% Werkspanning: AC 220V ±10V |
| Microcomputer -besturing | Automatische ontsteking en timing |
| Realtime temperatuurweergave | gegevensdruk |
| Gasbron | Aardgas, vloeibaar petroleumgas, zuiverheid 95% (te voorzien door de gebruiker) |
| Temperatuurbereik | kamertemperatuur +10 tot 70℃ |
|---|---|
| Temperatuurschommelingen | ±0,5℃ (onder onbelaste toestand |
| Temperatuuruniformiteit | ±2℃ (wanneer onbelast) |
| Afwijkingsbereik ozonconcentratie | ± 10% |
| Ozonconcentratie instelbaar bereik | Instelbaar bereik: 20-200 PPHM |
| Optische dichtheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Temperatuur | RT tot 200℃ |
| Lichtbron | infrarode bol |
| Plaats de testmateriaalbak | Draai de lade (8-10 tpm) |
| Tijdopnemer | 0 tot 999 uur |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 250℃ |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Tijdopnemer | 0 tot 99 uur. |
| . Werkende voeding | AC220V /50Hz |
| Verwarmingsvermogen | 3,5 kW |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Kachelverwarming | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Volume | 4000cm³ |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Verwarmingsvermogen | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Temperatuurafwijking | ±0,5℃ |
| Het werk Voltage | AC220V, 50HZ |
|---|---|
| Aanbrengtijd van de vlam | Instelbaar (0 tot 999,9 seconden) |
| Brandduur | 0 tot 999,9 seconden |
| Vlamhoogte | Verstelbaar op 12 ± 1 mm |
| Type gasbron | Butaan (geleverd door de gebruiker) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Voedingsspanning | AC 380 V driefasige vierdraad |
| Motorvermogen | 200 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |