| Ingangsspanning | AC220V+10%, 50 Hz |
|---|---|
| Spanningsverliesbereik | 0 tot 20 mV |
| Werkstroom | Instelbaar van 0 tot 40A naar wens |
| Voltmeternauwkeurigheid | +1%+3 tekens |
| Ampèremeternauwkeurigheid | +1%+3 cijfers |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 250℃. |
|---|---|
| Tijdopnemer | 0 tot 99,99 seconden. |
| Verwarmingsvermogen | 1.25kw |
| PH-testpapier | 1 tot 7PH |
| Temperatuurresolutie | : 0,1℃ |
| DC-voeding | Instelbare spanning van 0 tot 5000V |
|---|---|
| Ampèremeter | 0-20MA |
| Huidige elektrode | 20 mm x 70 mm |
| Spanningselektrode | Φ1,0 mm |
| Meetbereik elektrische anode | 0~10°2 |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
|---|---|
| De timerfout mag niet groter zijn dan | 1 seconde/u |
| Vlamhoogte | Verstelbaar van 20 mm ± 2 mm tot 175 mm ± 1 mm |
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
| Brandduur | 0-999,9s±0,1s, automatisch opgenomen, handmatig gepauzeerd |
| De zwenkhoek is | verstelbaar op 45°, 60° en 90° links en rechts |
|---|---|
| De swingsnelheid is | Instelbaar van 10 tot 60 keer per minuut |
| Automatische tellers | 6, afzonderlijk tellend |
| Zes ladingen | 10N en zes belastingen van 5N |
| De belastingsstroom bedraagt | 0,5 tot 25A |
| De straal van de monsterbuiginrichting | R150 ± 10 mm, 200 ± 10 mm en R250 ± 10 mm |
|---|---|
| Testsnelheid | Instelbaar van 0,1 tot 1 m/s |
| Steekproeflengte | Voor type 05 kunnen monsters worden gemaakt in lengtes van 2M, 3M, 4M en 5M |
| Teller | Continu ingesteld van 1 tot 999999 |
| Maximale slagkracht | 800 mm |
| Afmetingen | Varieert per model, meestal 300x200x150 mm |
|---|---|
| Capaciteit gasfles | 50kg × 6 cilinders |
| Omgevingstemperatuur | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Stabilisatietijd | Van kamertemperatuur tot 750℃, C ≤ 1 uur. |
| Nauwkeurigheid | 1/0,5 graad |
| Voedingsspanning en vermogen | 220V±10%, 50HZ, vermogen ongeveer 100W |
|---|---|
| De binnendiameter van de bunsenbrander bedraagt | 10 mm±0,10 mm |
| Gasbron | Methaan, propaan, butaan, vloeibaar petroleumgas |
| Omgevingstemperatuur | -10 ℃ tot 30 ℃ |
| Relatieve vochtigheid | ≤85% |
| Tijdopnemer | Resolutie 0,01 min, nauwkeurigheid 1 seconde/uur |
|---|---|
| Meetbereik | (0-15) Kw/m² |
| Nauwkeurigheid van de warmtefluxmeter | ±0,2 kW/m² |
| Nauwkeurigheid warmtefluxmeter | <±3%; |
| Verpakking Details | Houten kisten |