| Giriş Gerilimi | AC220V+%10, 50Hz |
|---|---|
| Voltaj düşüş aralığı | 0 ila 20mV |
| Çalışma akımı | İsteğe bağlı olarak 0 ila 40A arasında ayarlanabilir |
| Voltmetre doğruluğu | +%1+3 karakter |
| Ampermetre Doğruluğu | +%1+3 hane |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye. |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 saniye. |
| Isıtıcı Gücü | 1.25 kw |
| PH test kağıdı | 1 ila 7PH |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | : 0,1°C |
| DC güç kaynağı | 0 ila 5000V arasında ayarlanabilir voltaj |
|---|---|
| Ampermetre | 0-20mA |
| Akım elektrotu | 20mmx70mm |
| Gerilim elektrodu | Φ1.0mm |
| Elektrikli anot ölçüm aralığı | 0~10°2 |
| Zaman | 0 ila 999 saat isteğe göre ayarlanabilir |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol cihazı Sıcaklık kontrol cihazı | PID ayarıyla |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 200°C'ye veya oda |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
|---|---|
| Zamanlayıcı hatası aşılmamalıdır | 1 saniye / saat |
| Alev Yüksekliği | 20mm±2mm'den 175mm±1mm'ye kadar ayarlanabilir |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999,9s±0,1s, otomatik olarak kaydedilir, manuel olarak duraklatılır |
| Salınım açısı | 45°, 60° ve 90° sola ve sağa ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım hızı | Dakikada 10 ila 60 kez ayarlanabilir |
| Otomatik sayaçlar | 6, ayrı ayrı sayılıyor |
| Altı yük | 10N ve altı adet 5N yük |
| Yük akımı | 0,5 ila 25A |
| Numune bükme fikstürünün yarıçapı | R150±10mm, 200±10mm ve R250±10mm |
|---|---|
| Test hızı | 0,1 ila 1 m/s arasında ayarlanabilir |
| Örnek uzunluğu | Tip 05 için 2M, 3M, 4M ve 5M uzunluklarda numuneler yapılabilmektedir. |
| Tezgah | Sürekli olarak 1'den 999999'a kadar ayarlanır |
| Maksimum Vuruş | 800mm |
| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 300x200x150 mm |
|---|---|
| Gaz Tüpü Kapasitesi | 50kg × 6 silindir |
| Ortam sıcaklığı | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Dengeleme süresi | Oda sıcaklığından 750°C'ye kadar, C ≤ 1 saat. |
| Kesinlik | 1/0,5 notu |
| Besleme gerilimi ve gücü | 220V±%10, 50HZ, güç yaklaşık 100W |
|---|---|
| Bunsen bekinin iç çapı | 10mm±0,10mm |
| Gaz Kaynağı | Metan, propan, bütan, sıvılaştırılmış petrol gazı |
| Ortam sıcaklığı | -10°C ile 30°C arası |
| göreceli nem | ≤% 85 |
| Zamanlayıcı | Çözünürlük 0,01 dak, doğruluk 1 saniye/saat |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | (0-15) Kw/m² |
| Isı akısı ölçerin doğruluğu | ±0,2Kw/m² |
| Isı akısı ölçer doğruluğu | <±%3; |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasalar |