| Ölçüm Seçenekleri | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Hız testi | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Model Numarası | CF8711 |
|---|---|
| Birim değiştirme | Kg,lb,N |
| Veri örnekleme sıklığı | 200 kez/sn |
| Etkili test genişliği | 150mm |
| Etkili Esneme Alanı | 650mm/800mm/1000mm |
| . Başvuru | Numunelerin çekme mukavemetini, uzamasını, bükülme performansını ve stres direncini değerlendirebile |
|---|---|
| Test aralığı | Çeşitli test gereksinimlerini karşılamak için 10 kg'dan 100 kg'a kadar isteğe bağlı yük kapa |
| Çözünürlük | 0,01 kg kadar hassas kuvvet çözünürlüğü, ince kuvvet değişikliklerinin doğru ölçümünü sağlar. |
| 4. Vuruş Seçenekleri | Maksimum strok (fikstürler hariç) 150 mm'dir; isteğe bağlı 250 mm veya 500 mm konfigürasyonlar m |
| Görüntüleme Sistemi | 15mm × 85mm dijital tüp ekranıyla donatılmıştır; çekme kuvveti okumaları ve uzama değerlerinin doğru |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 20kVA |
| Voltaj | 220v |
| Brülör | 35 mm uzunluğunda, iç çapı: 0,5 mm |
|---|---|
| Alevleri ateşlemek için Tandard | alev yüksekliği 12mm |
| Isıtma hızı | 100-700 ° C'de 23,5S |
| Test odası hacmi | 0,5M³, d×g×y: 60×95×90cm |
| Dış boyutlar | d×g×y: 61×120×105cm |
| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Zamanlayıcı Çözünürlük | 0,1S, hata 1s/saatten fazla değil |
|---|---|
| Yakıt akış ölçer | 35 ila 350L/H arasında ayarlanabilir, kontrol doğruluğu ±2L/h |
| Yakıt tüketimi kontrol doğruluğu | 565±2g/50 dakikalık |
| Güç kaynağı gerilimi | AC380V 50Hz üç fazlı beş telli sistem; |
| Güç Tüketimi | 4.01KW |
| Çevre sıcaklığı | oda sıcaklığı~40 OC |
|---|---|
| BAĞIL NEM | ≤ %75 |
| Çalışma voltajı | AC 220V ± 10V 50Hz |
| Isıtma gücü | 3500W |
| Dış boyutlar | L1000 * G400 * Y1000mm |
| Model Numarası | CF8467 |
|---|---|
| Güç | 600W, Elektronik |
| Voltaj | 220v |
| Uygulama | Plastik test |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Meme iç çapı | 9,6 mm; |
|---|---|
| Hava besleme modu | Fan tarafından otomatik hava beslemesi, hava besleme süresi: 60 saniye. |
| Besleme havası hızı | 1,5 M/S; |
| Elektronik anemometre | Test aralığı 0 ila 8M/S |
| TES termometresi | Ölçüm aralığı 0 ila 1300°C, doğruluk 0,1°C |