| Opcje pomiaru | 200 kg500 kg 1000 kg (1T) 2000 kg (2T) 5000 kg |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Test prędkości | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Numer modelu | CF8711 |
|---|---|
| Przełączanie jednostek | Kg,lb,N |
| Częstotliwość próbkowania danych | 200 razy/sek |
| Efektywna szerokość testu | 150 mm |
| Efektywna przestrzeń do rozciągania | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| . Aplikacja | Przeznaczony do badania różnych przewodów metalowych (np. drutów miedzianych i aluminiowych), umożli |
|---|---|
| Zakres testów | Opcjonalna nośność od 10 kg do 100 kg, aby spełnić różnorodne wymagania testowe. |
| Rezolucja | Rozdzielczość siły z dokładnością do 0,01 kg, zapewniająca dokładny pomiar subtelnych zmian siły. |
| 4. Opcje udaru | Maksymalny skok (bez osprzętu) wynosi 150 mm, dostępne są opcjonalne konfiguracje 250 mm lub 500 mm. |
| System wyświetlania | Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz tubowy o wymiarach 15 mm × 85 mm; obsługuje funkcję zatrzymania war |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | 20 kVA |
| napięcie | 220 V |
| Palnik | Długość 35 mm, średnica wewnętrzna: 0,5 mm |
|---|---|
| tandard do zapalenia płomieni | wysokość płomienia 12mm |
| Prędkość ogrzewania | 23,5 S przy 100-700 ℃ |
| Objętość komory testowej | 0,5M3, gł.×szer.×wys.: 60×95×90 cm |
| Wymiary zewnętrzne | gł. × szer. × wys.: 61 × 120 × 105 cm |
| Integracja dwufunkcyjna | Łączy badanie siły rozciągającej i pomiar wydłużenia w jednym urządzeniu, eliminując potrzebę stosow |
|---|---|
| Wysoka precyzja wykrywania | Zaawansowana technologia ogniw obciążnikowych zapewnia wyjątkową dokładność i powtarzalność wyników |
| Przyjazna dla użytkownika obsługa | Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy z przejrzystymi podpowiedziami i prostymi ustawieniami parametrów, um |
| Blokowanie wartości szczytowej | Automatycznie rejestruje i utrzymuje maksymalne wartości siły i wydłużenia osiągnięte podczas testów |
| ZGODNOŚĆ GLOBALNA | Spełnia wszystkie główne międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i wydajności, dzięki czemu nadaje s |
| Timer Rozdzielczość | 0,1 S, błąd nie większy niż 1 s/h |
|---|---|
| Przepływomierz paliwa | Regulowany od 35 do 350L/H, dokładność regulacji ±2L/h |
| Dokładność kontroli zużycia paliwa | 565 ± 2 g/50 min |
| Napięcie zasilania | AC380V 50 Hz trójfazowy system pięcioprzewodowy; |
| Zużycie energii | 40,01 kW |
| Temperatura środowiska | temperatura pokojowa ~40 ℃ |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤ 75% |
| Napięcie robocze | Prąd zmienny 220 V ± 10 V 50 Hz |
| Moc grzewcza | 3500 W. |
| Wymiary zewnętrzne | Dł. 1000 * szer. 400 * wys. 1000 mm |
| Numer modelu | CF8467 |
|---|---|
| Władza | 600 W, elektroniczny |
| napięcie | 220 V |
| Zastosowanie | Testy z tworzywa sztucznego |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Średnica wewnętrzna dyszy | 9,6 mm; |
|---|---|
| Tryb nawiewu | Automatyczny dopływ powietrza przez wentylator, czas nawiewu: 60 sekund. |
| Prędkość powietrza nawiewanego | 1,5 M/S; |
| Anemometr elektroniczny | Zakres testowy 0 do 8M/S |
| Termometr TES | Zakres pomiarowy 0 do 1300℃, dokładność 0,1℃ |