| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Nazwa produktu | Maszyna do testowania drutu świecącego |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8393 |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny, Guangdong, Chiny |
| Dokładność | ≤ 5% |
| napięcie | 380v |
| Rodzaj | Maszyna badawcza |
| Numer modelu | CF7132 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Komora testowa wnętrza wnętrza samochodowa (z kapturem oparowym) |
| Słowo kluczowe | Automotive Wewnętrzny tester spalania |
| Funkcja | do oceny jakościowej łatwości |
| Wysokość płomienia | 20 mm ± 2 mm do 100 mm ± 2 mm regulowany |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8388 |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8341 |
| Władza | 500 W |
|---|---|
| Dokładność | ± 5% |
| Taca na kolekcję kropel | 300 mm od stojaka na próbkę |
| Nawias | Wysokość 500 mm |
| Posiadacz próbki promieniowania | Średnica wewnętrzna 118 mm, metalowa siatka 2,1 * 2,1 mm |