| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Productnaam | Glow Wire Testing Machine |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8393 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| Modelnummer | CF7132 |
|---|---|
| Productnaam | Testkamer voor verbrandingsmotoren in auto's (met afzuigkap) |
| Keyword | Verbrandingstester voor auto's |
| Functie | voor kwalitatieve beoordeling van de ontvlambaarheid |
| Vlamhoogte | 20 mm ± 2 mm tot 100 mm ± 2 mm verstelbaar |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8388 |
| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8341 |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |