| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή δοκιμής καλωδίου λάμψης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| αριθμός μοντέλου | DX8393 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
|---|---|
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ακρίβεια | ≤ 5% |
| Τετάρτη | 380V |
| Τύπος | Μηχανή δοκιμής |
| Αριθμός μοντέλου | CF7132 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Δοκιμαστική αίθουσα εσωτερικής καύσης αυτοκινήτων (με θήκη καπνού) |
| Λέξη-κλειδί | Δοκιμαστής εσωτερικής καύσης αυτοκινήτων |
| Λειτουργία | για την ποιοτική αξιολόγηση της εύφλεκτης ικανότητας |
| Ύψος Φλόγας | 20 mm ± 2 mm έως 100 mm ± 2 mm ρυθμιζόμενο |
| Εγγύηση | 1-5Years |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 6000W |
| Εγγύηση | 1-5Years |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 6000W |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| αριθμός μοντέλου | DX8388 |
| Ανάλυση φορτίου | 0,01 kg |
|---|---|
| Μέγιστο εγκεφαλικό επεισόδιο | 800 χλστ |
| Ταχύτητα δοκιμής | 50~500 χιλ./λεπτό |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 60cm 36cm 175cm |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8341 |
| Δύναμη | 500W |
|---|---|
| Ακρίβεια | ± 5% |
| Δίσκος συλλογής σταγονιδίων | 300mm μακριά από τη σχάρα δειγμάτων |
| Κράτη | Ύψος 500MM |
| Κρατητής δείγματος ακτινοβολίας | Εσωτερική διάμετρος 118 mm, μεταλλικό δίχτυ 2.1 * 2.1 mm |