| Επιλογές μέτρησης | 200kg500kg 1000kg (1Τ) 2000kg (2Τ) 5000kg |
|---|---|
| Ψήφισμα φορτίων | 00,01 κιλά |
| Μέγιστη στροφή | 800 χιλιοστά |
| Ταχύτητα δοκιμής | 50~500 χιλ./λεπτό |
| Ακριβότητα ταχύτητας | 50 ± 0,5 mm |
| Αριθμός μοντέλου | CF8711 |
|---|---|
| Αντικατάσταση μονάδας | Kg,lb,N |
| Συχνότητα δειγματοληψίας στοιχείων | 200times/sec |
| Αποτελεσματικό πλάτος δοκιμής | 150 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικός χώρος τέντωσης | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| . Εφαρμογή | Σχεδιασμένο για δοκιμή διάφορων μεταλλικών αγωγών (π.χ. σύρματα χαλκού και αλουμινίου), ικανά να αξι |
|---|---|
| Εύρος δοκιμών | Προαιρετική χωρητικότητα φορτίου από 10kg έως 100kg για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων δοκιμών. |
| Ψήφισμα | Ανάλυση δύναμης με ακρίβεια 0,01 kg, εξασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση ανεπαίσθητων αλλαγών δύναμης. |
| 4. Επιλογές εγκεφαλικού επεισοδίου | Η μέγιστη διαδρομή (εξαιρουμένων των φωτιστικών) είναι 150 mm, με προαιρετικές διαθέσιμες διαμορφώσε |
| Σύστημα προβολής | Εξοπλισμένο με οθόνη ψηφιακών σωλήνων 15 mm × 85 mm. Υποστηρίζει τη λειτουργία διατήρησης κορυφής γι |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ισχύς | 20KVA |
| Τετάρτη | 220V |
| Καυστήρας | 35 mm μήκος, εσωτερική διάμετρος: 0,5 mm |
|---|---|
| Tandard για ανάφλεξη φλόγων | ύψος φλόγας 12 mm |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 23.5S στους 100-700 °C |
| Όγκος θαλάμου δοκιμής | 0.5M3, d×w×h: 60×95×90cm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | d×w×h: 61×120×105cm |
| Ενσωμάτωση διπλής λειτουργίας | Συνδυάζει δοκιμή δύναμης εφελκυσμού και μέτρηση επιμήκυνσης σε μία μόνο μονάδα, εξαλείφοντας την ανά |
|---|---|
| Ανίχνευση υψηλής ακρίβειας | Η προηγμένη τεχνολογία κυψελών φορτίου εξασφαλίζει εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα των αποτε |
| Λειτουργία φιλική προς το χρήστη | Διαισθητική ψηφιακή οθόνη με σαφείς προτροπές και απλές ρυθμίσεις παραμέτρων, που επιτρέπει στους χε |
| Κλείδωμα μέγιστης τιμής | Καταγράφει και διατηρεί αυτόματα τις μέγιστες τιμές δύναμης και επιμήκυνσης που επιτυγχάνονται κατά |
| ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ | Πληροί όλα τα σημαντικά διεθνή πρότυπα ασφάλειας και απόδοσης, καθιστώντας το κατάλληλο για δοκιμή π |
| Χρονόμετρο Ανάλυση | 0,1S, σφάλμα όχι περισσότερο από 1s/h |
|---|---|
| Μετρητής ροής καυσίμου | Ρυθμιζόμενο από 35 έως 350L/H, ακρίβεια ελέγχου ±2L/h |
| Ακρίβεια ελέγχου κατανάλωσης καυσίμου | 565±2g/50min |
| Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC380V 50Hz τριφασικό σύστημα πέντε καλωδίων. |
| Κατανάλωση ενέργειας | 4.01KW |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | θερμοκρασία δωματίου ~ 40 °C |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤ 75% |
| Τάση εργασίας | Εναλλακτικός ρεύμα 220V ± 10V 50Hz |
| Ισχύς θέρμανσης | 3500W |
| Εξωτερικές διαστάσεις | L1000 * W400 * H1000 mm |
| Αριθμός μοντέλου | CF8467 |
|---|---|
| Δύναμη | 600W, ηλεκτρονικό |
| Τετάρτη | 220V |
| Εφαρμογή | Πλαστικές δοκιμές |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εσωτερική διάμετρος ακροφυσίου | 9,6 mm; |
|---|---|
| Λειτουργία παροχής αέρα | Αυτόματη παροχή αέρα από τον ανεμιστήρα, χρόνος παροχής αέρα: 60 δευτερόλεπτα. |
| Ταχύτητα παροχής αέρα | 1,5M/S; |
| Ηλεκτρονικό ανεμόμετρο | Εύρος δοκιμής 0 έως 8M/S |
| Θερμόμετρο TES | Εύρος μέτρησης 0 έως 1300℃, ακρίβεια 0,1℃ |