| گزینه های اندازه گیری | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| شماره مدل | cf8711 |
|---|---|
| سوئیچینگ واحد | کیلوگرم و پوند |
| فراوانی نمونه گیری داده ها | 200 بار در ثانیه |
| عرض تست موثر | 150 میلی متر |
| فضای کششی موثر | 650mm/800mm/1000mm |
| . کاربرد | طراحی شده برای آزمایش هادی های فلزی مختلف (به عنوان مثال، سیم های مسی و آلومینیومی)، که قادر به ارزی |
|---|---|
| دامنه تست | ظرفیت بار اختیاری از 10 کیلوگرم تا 100 کیلوگرم برای برآورده کردن شرایط مختلف آزمایش. |
| وضوح | وضوح نیرو با دقت 0.01 کیلوگرم، اندازه گیری دقیق تغییرات ظریف نیرو را تضمین می کند. |
| 4. گزینه های سکته مغزی | حداکثر ضربه (به استثنای وسایل) 150 میلی متر است، با تنظیمات اختیاری 250 میلی متر یا 500 میلی متر در |
| سیستم نمایش | مجهز به صفحه نمایش لوله دیجیتال 15mm × 85mm. از عملکرد نگه داشتن اوج برای خوانش نیروی کششی و نمایش م |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| قدرت | 20 کیلو ولت آمپر |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| مشعل | طول 35 میلی متر، قطر داخلی: 0.5 میلی متر |
|---|---|
| Tandard برای آتش زدن شعله های آتش | ارتفاع شعله 12 میلیمتر |
| سرعت گرمایشی | 23.5S در 100-700 ℃ |
| حجم محفظه تست | 0.5 متر³، d×w×h: 60×95×90 سانتی متر |
| ابعاد خارجی | d×w×h: 61×120×105 سانتی متر |
| ادغام دو کاره | آزمایش نیروی کششی و اندازهگیری ازدیاد طول را در یک واحد ترکیب میکند و نیاز به دستگاههای آزمایش مت |
|---|---|
| سنجش با دقت بالا | فناوری سلول لود پیشرفته دقت و تکرارپذیری استثنایی نتایج آزمایش را تضمین می کند که برای تضمین کیفیت و |
| عملیات کاربر پسند | صفحه نمایش دیجیتال بصری با اعلان های واضح و تنظیمات پارامتر ساده، به اپراتورها اجازه می دهد تا به سر |
| قفل کردن اوج ارزش | به طور خودکار حداکثر نیرو و ازدیاد طول بدست آمده در طول آزمایش را گرفته و نگه می دارد و از از دست رف |
| انطباق جهانی | تمام استانداردهای بین المللی ایمنی و عملکرد را برآورده می کند و آن را برای آزمایش محصولاتی که برای ب |
| تایمر وضوح | 0.1S، خطا بیش از 1 ثانیه در ساعت نیست |
|---|---|
| دبی سنج سوخت | قابل تنظیم از 35 تا 350 لیتر در ساعت، دقت کنترل ± 2 لیتر در ساعت |
| دقت کنترل مصرف سوخت | 565±2g/50 دقیقه |
| ولتاژ منبع تغذیه | سیستم پنج سیم سه فاز AC380V 50 هرتز; |
| مصرف برق | 4.01KW |
| دمای محیط زیست | دمای اتاق ~40 ℃ |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤ 75٪ |
| ولتاژ کاری | AC 220 ولت ± 10 ولت 50 هرتز |
| قدرت گرمایش | 3500W |
| ابعاد خارجی | L1000 * W400 * H1000mm |
| شماره مدل | cf8467 |
|---|---|
| قدرت | 600W ، الکترونیکی |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| برنامه | آزمایش پلاستیکی |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| قطر داخلی نازل | 9.6 میلی متر؛ |
|---|---|
| حالت تامین هوا | تامین هوای اتوماتیک توسط فن، زمان تامین هوا: 60 ثانیه. |
| سرعت هوای تامین | 1.5M/S; |
| بادسنج الکترونیکی | محدوده تست 0 تا 8M/S |
| دماسنج TES | محدوده اندازه گیری 0 تا 1300 ℃، دقت 0.1 ℃ |