| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Ürün Adı | Glow Teli Test Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8393 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin, Guangdong, Çin |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 380v |
| Türü | Test Makinesi |
| Model Numarası | CF7132 |
|---|---|
| Ürün Adı | Otomotiv İç Yanma Testi Odası (Duman Hood ile) |
| Anahtar Kelime | Otomotiv içten yanma test cihazı |
| Görev | Yanıcılığın nitel değerlendirmesi için |
| alev yüksekliği | 20mm ± 2mm ila 100mm ± 2mm ayarlanabilir |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8388 |
| Yük çözünürlüğü | 0.01Kg |
|---|---|
| Maksimum inme | 800 mm |
| Test Hızı | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Dış boyutlar | 60cm 36cm 175cm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8341 |
| Güç | 500W |
|---|---|
| Doğruluk | ±5% |
| Damlacık toplama tepsisi | Örnek raftan 300 mm uzakta |
| Braket | 500mm yükseklik |
| Radyasyon Örnek Tutucu | İç çap 118mm, metal ağ 2.1 * 2.1mm |