| Τάση εισόδου | AC220V+10%, 50Hz |
|---|---|
| Πεδίο πτώσης τάσης | 0 έως 20 mV |
| Ρεύμα εργασίας | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 40A κατά βούληση |
| Ακρίβεια βολτόμετρων | +1%+3 χαρακτήρες |
| Ακρίβεια αμπερόμετρων | +1%+3 ψηφία |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 250℃. |
|---|---|
| Χρονόμετρο | 0 έως 99,99 δευτερόλεπτα. |
| Δύναμη θέρμανσης | 1.25kw |
| Δοκιμαστικό χαρτί PH | 1 έως 7 PH |
| Ψήφισμα θερμοκρασίας | : 0,1℃ |
| Συνεχή τροφοδοσία | Ρυθμιζόμενη τάση από 0 έως 5000V |
|---|---|
| Αμπεριόμετρο | 0-20mA |
| Τρέχον ηλεκτρόδιο | 20mmx70mm |
| Ηλεκτρόδιο τάσης | Φ1,0 mm |
| Εύρος μέτρησης ηλεκτρικής ανόδου | 0~10°2 |
| Χρόνος | Από 0 έως 999 ώρες μπορούν να ρυθμιστούν αυθαίρετα |
|---|---|
| Ελεγκτής θερμοκρασίας Ελεγκτής θερμοκρασίας | με ρύθμιση PID |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 200℃ ή δωματίου |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
|---|---|
| Το σφάλμα χρονοδιακόπτη δεν πρέπει να υπερβαίνει | 1 δευτερόλεπτο / ώρα |
| Ύψος φλόγας | Ρυθμιζόμενο από 20mm±2mm έως 175mm±1mm |
| Χρόνος ανάφλεξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 999,9s±0,1s |
| Διάρκεια καύσης | 0-999,9s±0,1s, αυτόματη εγγραφή, μη αυτόματη παύση |
| Η γωνία ταλάντευσης είναι | ρυθμιζόμενο σε 45°, 60° και 90° αριστερά και δεξιά |
|---|---|
| Η ταχύτητα ταλάντευσης είναι | Ρυθμίζεται από 10 έως 60 φορές ανά λεπτό |
| Αυτόματοι μετρητές | 6, μετρώντας χωριστά |
| Έξι φορτία από | 10Ν και έξι φορτία 5Ν |
| Το ρεύμα φορτίου είναι | 0,5 έως 25Α |
| Η ακτίνα του εξαρτήματος κάμψης δείγματος | R150±10mm, 200±10mm και R250±10mm |
|---|---|
| Ταχύτητα δοκιμής | Ρυθμιζόμενο από 0,1 έως 1 m/s |
| Μήκος δείγματος | Για τον τύπο 05, τα δείγματα μπορούν να γίνουν σε μήκη 2M, 3M, 4M και 5M |
| Μετρητής | Ρυθμίζεται συνεχώς από 1 έως 999999 |
| Μέγιστη κίνηση | 800mm |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 300x200x150 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα κυλίνδρου αερίου | 50kg × 6 κύλινδροι |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Χρόνος σταθεροποίησης | Από θερμοκρασία δωματίου έως 750℃, C ≤ 1 ώρα. |
| Ακρίβεια | 1/0,5 βαθμός |
| Τάση και ισχύς τροφοδοσίας | 220V±10%, 50HZ, ισχύς περίπου 100W |
|---|---|
| Η εσωτερική διάμετρος του καυστήρα Bunsen είναι | 10 mm±0,10 mm |
| Πηγή αερίου | Μεθάνιο, προπάνιο, βουτάνιο, υγραέριο |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -10 ℃ έως 30 ℃ |
| σχετική υγρασία | ≤85% |
| Χρονόμετρο | Ανάλυση 0,01 λεπτό, ακρίβεια 1 δευτερόλεπτο / ώρα |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | (0-15) Kw/m ² |
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | ±0,2Kw/m² |
| Ακρίβεια μετρητή ροής θερμότητας | <±3%; |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες θήκες |