| Napięcie wejściowe | AC220 V+10%, 50 Hz |
|---|---|
| Zakres spadku napięcia | 0 do 20 mV |
| PRACY PROJEKTOWANE | Regulowany od 0 do 40A przy wil |
| Dokładność woltomierza | +1%+3 znaki |
| Dokładność amperomierza | +1%+3 cyfry |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 250℃. |
|---|---|
| Regulator czasowy | Od 0 do 99,99 sekund. |
| Moc grzejnika | 1,25kw |
| Papier testowy PH | 1 do 7PH |
| Rozdzielczość temperatury | : 0,1 ℃ |
| Zasilanie prądem stałym | Regulowane napięcie od 0 do 5000V |
|---|---|
| Amperomierz | 0-20MA |
| Elektroda prądowa | 20 mm x 70 mm |
| Elektroda napięciowa | Φ1,0 mm |
| Zakres pomiaru anody elektrycznej | 0 ~ 10°2 |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
|---|---|
| Błąd timera nie może przekraczać | 1 sekunda/godz |
| Wysokość płomienia | Regulacja w zakresie od 20 mm ± 2 mm do 175 mm ± 1 mm |
| Czas zapłonu | Regulowany w zakresie od 0 do 999,9 s ± 0,1 s |
| Czas spalania | 0-999,9 s ± 0,1 s, nagrywanie automatyczne, pauza ręczna |
| Kąt obrotu jest | Regulacja w zakresie 45°, 60° i 90° w lewo i w prawo |
|---|---|
| Prędkość obrotu jest | Regulowane od 10 do 60 razy na minutę |
| Liczniki automatyczne | 6, licząc osobno |
| Sześć ładunków | 10N i sześć obciążeń 5N |
| Prąd obciążenia wynosi | 0,5 do 25A |
| Promień przykładowego uchwytu do gięcia | R150±10mm, 200±10mm i R250±10mm |
|---|---|
| Prędkość testu | Regulowana w zakresie od 0,1 do 1 m/s |
| Długość próbki | Dla typu 05 próbki mogą być wykonane w długościach 2M, 3M, 4M i 5M |
| Licznik | Ustawiane w sposób ciągły od 1 do 999999 |
| Maksymalny skok | 800 mm |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj 300 x 200 x 150 mm |
|---|---|
| Pojemność butli z gazem | 50kg × 6 cylindrów |
| Temperatura otoczenia | -10 ° C ~ 50 ° C. |
| Czas stabilizacji | Od temperatury pokojowej do 750℃, C ≤ 1h. |
| Dokładność | Ocena 1/0,5 |
| Napięcie i moc zasilania | 220V±10%, 50HZ, moc około 100W |
|---|---|
| Wewnętrzna średnica palnika Bunsena wynosi | 10 mm ± 0,10 mm |
| Źródło gazu | Metan, propan, butan, gaz płynny |
| Temperatura otoczenia | -10 ℃ do 30 ℃ |
| wilgotność względna | ≤85% |
| Regulator czasowy | Rozdzielczość 0,01 min, dokładność 1 sekunda/h |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | (0-15) kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | <±3%; |
| Szczegóły pakowania | Drewniane skrzynie |