| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğruluk | %2 |
| Voltaj | 220v |
| Zaman | 0-999 saat keyfi olarak ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8341 |
| Bükme açısı | ±90° |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-9999 |
| Motor Gücü | 1,1 kW |
| Test makinesinin ağırlığı | yaklaşık 210 kilogram |
| Bükme hızı | <60 kez/dakika |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8341 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8379 |
| Sıcaklık homojenliği | ±2,5°C |
|---|---|
| Zamanlayıcı hatası aşılmamalıdır | 1 saniye / saat |
| Alev Yüksekliği | 20mm±2mm'den 175mm±1mm'ye kadar ayarlanabilir |
| Ateşleme süresi | 0 ila 999,9s±0,1s arasında ayarlanabilir |
| Yanma süresi | 0-999,9s±0,1s, otomatik olarak kaydedilir, manuel olarak duraklatılır |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Test voltajı | 100V-6000V kademesiz ayarlanabilir |
|---|---|
| Voltaj stabilitesi | ±% 1 |
| Standart | IEC 60587 |
| Güç | 6000KW |
| Kesinlik | % 0.5 |
| Örnek raf kütlesi | 15g+1g |
|---|---|
| Termokupl | Yalıtımlı nikel-krom zırhlı 3mm |
| Gerilim kararlılığı | ≤ ± %1 |
| Termometre | 0-1000±2% |
| Zamanlama Aralığı | 0 ila 99 saat |