| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Test Materyalleri | 5 (adet) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8334 |
| Güç | Elektronik |
| sapları | 6 grup |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENFENG |
| Model Numarası | CF9005 |
| Güç | 500W |
|---|---|
| Doğruluk | ±5% |
| Damlacık toplama tepsisi | Örnek raftan 300 mm uzakta |
| Braket | 500mm yükseklik |
| Radyasyon Örnek Tutucu | İç çap 118mm, metal ağ 2.1 * 2.1mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8539 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Hız testi | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Işınım otomatik kontrolü | W/m2@340nm(420nm)(300-400nm) |
|---|---|
| Karatahta sıcaklığı (BPT) | 40-110°C ± 2°C |
| Siyah standart sıcaklık (BST) | 40 ila 120°C±2°C |
| Aydınlık ve karanlık geçiş süresi kontrolü | Çevrim süresi serbestçe ayarlanabilir |
| Püskürtme Basıncı | 1,0kgf/cm² |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8348A |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8436 |
| Model Numarası | CF8711 |
|---|---|
| Birim değiştirme | Kg,lb,N |
| Veri örnekleme sıklığı | 200 kez/sn |
| Etkili test genişliği | 150mm |
| Etkili Esneme Alanı | 650mm/800mm/1000mm |