| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Test Materials | 5 (pcs) |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Model Number | CF8334 |
| Power | Electronic |
| Grips | 6group |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | CHENFENG |
| Model Number | CF9005 |
| Power | 500W |
|---|---|
| Accuracy | ±5% |
| Droplet Collection Tray | 300mm Away From The Sample Rack |
| Bracket | Height Of 500MM |
| Radiation Sample Holder | Inner Diameter 118mm, Metal Mesh 2.1 * 2.1mm |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | CHENGFENG |
| Model Number | CF8539 |
| Measurement Options | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| Load Resolution | 0.01kg |
| Maximum Stroke | 800mm |
| Test Speed | 50~500mm/min |
| Speed Accuracy | 50 ± 0.5mm |
| Irradiance Automatic Control | W/m2@340nm(420nm)(300-400nm) |
|---|---|
| Blackboard Temperature (BPT) | 40-110℃ ± 2℃ |
| Black Standard Temperature (BST) | 40 To 120℃±2℃ |
| Light And Dark Transition Time Control | The Cycle Time Can Be Freely Set |
| Spray Pressure | 1.0kgf/cm² |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | CHENGFENG |
| Model Number | CF8348A |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | CHENGFENG |
| Model Number | CF8436 |
| Model Number | CF8711 |
|---|---|
| Unit Switching | Kg,lb,N |
| Data Sampling Frequency | 200times/sec |
| Effective Test Width | 150mm |
| Effective Stretching Space | 650mm/800mm/1000mm |