| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, przebudowa oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Materiały testowe | 5 (szt.) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8334 |
| Władza | Elektroniczny |
| uchwyty | 6 Grupa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENFENG |
| Numer modelu | CF9005 |
| Władza | 500 W |
|---|---|
| Dokładność | ± 5% |
| Taca na kolekcję kropel | 300 mm od stojaka na próbkę |
| Nawias | Wysokość 500 mm |
| Posiadacz próbki promieniowania | Średnica wewnętrzna 118 mm, metalowa siatka 2,1 * 2,1 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8539 |
| Opcje pomiaru | 200 kg500 kg 1000 kg (1T) 2000 kg (2T) 5000 kg |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Test prędkości | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Automatyczna kontrola natężenia promieniowania | W/m2@340nm(420nm)(300-400nm) |
|---|---|
| Temperatura tablicy (BPT) | 40-110 ℃ ± 2 ℃ |
| Czarna temperatura standardowa (BST) | 40 do 120 ℃ ± 2 ℃ |
| Kontrola czasu przejścia światła i ciemności | Czas cyklu można dowolnie ustawić |
| Ciśnienie natryskiwania | 1,0 kgf/cm² |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8348A |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8436 |
| Numer modelu | CF8711 |
|---|---|
| Przełączanie jednostek | Kg,lb,N |
| Częstotliwość próbkowania danych | 200 razy/sek |
| Efektywna szerokość testu | 150 mm |
| Efektywna przestrzeń do rozciągania | 650 mm/800 mm/1000 mm |