| Gorący drut | Pierścionek o średnicy 4,0mm wykonany jest z drutu niklowo-chromowego |
|---|---|
| Urządzenie do pomiaru temperatury | Termopara z cienkiego drutu pancernego o średnicy 0,5 mm, wytrzymująca wysoką temperaturę 1050 ℃ |
| Prąd ogrzewania | Gdy temperatura wynosi 960 ℃, prąd wynosi od 120 do 150 A |
| Siła przyłożona do testu | 0,8 do 1,2N, a głębokość wcięcia powinna być ograniczona do co najmniej 7mm |
| Materiał pudełka zewnętrznego | Stal nierdzewna o lustrzanym wykończeniu. |
| Maksymalna długość rozciągania | 280 mm |
|---|---|
| Prędkość rozciągania | 20-30 mm/min |
| Typ uchwytu | Nie samozaciskający się |
| Dokładność wydłużenia | ± 1% |
| Rezolucja | 0,1% |
| Timer Rozdzielczość | 0,1 S, błąd nie większy niż 1 s/h |
|---|---|
| Przepływomierz paliwa | Regulowany od 35 do 350L/H, dokładność regulacji ±2L/h |
| Dokładność kontroli zużycia paliwa | 565 ± 2 g/50 min |
| Napięcie zasilania | AC380V 50 Hz trójfazowy system pięcioprzewodowy; |
| Zużycie energii | 40,01 kW |
| Maksymalna presja robocza | 2,5MPa |
|---|---|
| Bezpieczne ciśnienie rozrywające | 2,7 do 3 MPa |
| Moc grzejnika | 2300 W. |
| Zakres samokontroli temperatury | Temperatura pokojowa do 200 ℃ |
| Tom | 4000 cm³ |
| Maksymalna presja robocza | 2,5MPa |
|---|---|
| Bezpieczne ciśnienie rozrywające | 2,7 do 3 MPa |
| Moc grzejnika | 2300 W. |
| Zakres samokontroli temperatury | Temperatura pokojowa do 200 ℃ |
| Odchylenie temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Promień pierścienia rozpylającego wodę | 400mm |
|---|---|
| Rozstaw przysłony | 50mm |
| Otwór natryskowy wody | Φ0,1 mm |
| Średnica rury obrotowej | Φ16mm |
| Liczba otworów | 25 |
| Density Precision | 0.0001 G/cm3 / 0.001 G/cm3 |
|---|---|
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Load Resolution | 1/10,000 |
|---|---|
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Himidity Range | ≥95%R.H |
| Test Time | 6 Hours |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Transport Package | Wooden Package |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |