| Sıcak tel | 4,0 mm çapında bir halka nikel/krom telden yapılmıştır |
|---|---|
| Sıcaklık ölçüm cihazı | 1050°C yüksek sıcaklığa dayanabilen 0,5 mm zırhlı ince telli termokupl |
| Isıtma akımı | Sıcaklık 960°C olduğunda akım 120 ila 150A arasındadır. |
| Teste uygulanan kuvvet | 0,8 ila 1,2N ve girinti derinliği en az 7 mm ile sınırlı olmalıdır |
| Dış kutu malzemesi | Ayna kaplamalı paslanmaz çelik. |
| Maksimum germe uzunluğu | 280mm |
|---|---|
| Germe hızı | 20-30 mm/dak |
| Chuck tipi | Kendiliğinden sıkılmayan |
| Uzama doğruluğu | ±% 1 |
| Çözünürlük | % 0.1 |
| Zamanlayıcı Çözünürlük | 0,1S, hata 1s/saatten fazla değil |
|---|---|
| Yakıt akış ölçer | 35 ila 350L/H arasında ayarlanabilir, kontrol doğruluğu ±2L/h |
| Yakıt tüketimi kontrol doğruluğu | 565±2g/50 dakikalık |
| Güç kaynağı gerilimi | AC380V 50Hz üç fazlı beş telli sistem; |
| Güç Tüketimi | 4.01KW |
| Maksimum çalışma baskısı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı gücü | 2300W |
| Sıcaklık otomatik kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Hacim | 4000cm³ |
| Maksimum çalışma basıncı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı Gücü | 2300W |
| Sıcaklık kendini kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Sıcaklık sapması | ±0,5°C |
| Su püskürtme halkasının yarıçapı | 400 mm |
|---|---|
| Diyafram aralığı | 50 mm |
| Su püskürtme açıklığı | Φ0,1 mm |
| Salıncak borusu çapı | Φ16mm |
| Açılış sayısı | 25 |
| Density Precision | 0.0001 G/cm3 / 0.001 G/cm3 |
|---|---|
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Load Resolution | 1/10,000 |
|---|---|
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Himidity Range | ≥95%R.H |
| Test Time | 6 Hours |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Transport Package | Wooden Package |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |