| Hete draad | Een ring met een diameter van 4,0 mm is gemaakt van nikkel/chroomdraad |
|---|---|
| Temperatuursmeting | 0,5 mm gepantserd thermokoppel met fijne draad, bestand tegen een hoge temperatuur van 1050 ℃ |
| Verwarmingsstroom | Wanneer de temperatuur 960℃ is, ligt de stroom tussen 120 en 150A |
| De kracht die op de test wordt uitgeoefend | 0,8 tot 1,2 N, en de inkepingsdiepte moet beperkt worden tot minimaal 7 mm |
| Materiaal buitendoos | Spiegelafwerking roestvrij staal. |
| Maximale reklengte | 280 mm |
|---|---|
| Uitrekkende snelheid | 20-30 mm/min |
| Chuck-type | Niet zelfspannend |
| Reknauwkeurigheid | ± 1% |
| Oplossing | 0,1% |
| Timer Resolutie | 0,1S, fout niet meer dan 1s/u |
|---|---|
| Brandstofdebietmeter | Instelbaar van 35 tot 350 l/u, regelnauwkeurigheid ±2 l/u |
| Nauwkeurigheid van brandstofverbruikcontrole | 565 ± 2 g/50 min |
| Voedingvoltage | AC380V 50Hz driefasig vijfdraadssysteem; |
| Stroomverbruik | 4.01 kW |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Kachelverwarming | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Volume | 4000cm³ |
| Maximale werkdruk | 2,5 mpa |
|---|---|
| Veilige barstdruk | 2,7 tot 3 MPa |
| Verwarmingsvermogen | 2300W |
| Temperatuur-zelfcontrolebereik | Kamertemperatuur aan 200℃ |
| Temperatuurafwijking | ±0,5℃ |
| Radius van de watersproeiring | 400 mm |
|---|---|
| Afstand tussen de diafragma's | 50 mm |
| Watersproeiopening | Φ0,1 mm |
| Diameter zwenkbuis | Φ16mm |
| Aantal openingen | 25 |
| Density Precision | 0.0001 G/cm3 / 0.001 G/cm3 |
|---|---|
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Load Resolution | 1/10,000 |
|---|---|
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Himidity Range | ≥95%R.H |
| Test Time | 6 Hours |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Transport Package | Wooden Package |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |