| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gasbron | Zuiverheid van 95%, propaan en lucht mengsel |
| Propaanstroommeter | 1-100 cm3/min |
| Luchtstroommeter | 5 tot 500 cm3/min |
| Translucentie resolutie | 0,0001% |
| Snelheid | 4M/s² 1500 keer /H |
|---|---|
| Telbereik | 0-999999 |
| Motorkracht | 0,37 kW |
| Afmetingen | 2350*850*1700 mm |
| Teststroom | 0.1A |
| Stroom | 3 kW |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 3% |
| Spanning | 220V |
| Standaard | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Oppervlakte kracht | 1.0±0.05N |
|---|---|
| Maximumteststroom | 3a |
| druppelapparaat | Het druppeltijdsinterval kan willekeurig worden ingesteld |
| Materiaal buitendoos | Spiegelafwerking roestvrij staal. |
| Volume testkamer | 0.5m3, diepte x breedte x hoogte: 60x 95x 90cm |
| Pendulum energy | 5.5J, 11J, 22J |
|---|---|
| Impact velocity | 3.5m/s |
| Pendulum lift Angle | 160 |
| Energy loss | 5.5J<0.005J, 11J<0.011J, 22J<0.022J |
| Packaging Details | Wooden cases |
| Buigmethode | twee/drie katrollen |
|---|---|
| De vleessnelheid is | 0,33 m/s en 0,1 m/s |
| De teststroom is | 0 tot 35A |
| De bewegingsafstand tussen de twee katrollen is | ≥1 meter |
| Testvoltage | AC220V/380V,50Hz |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF9264 |
| Testkracht die waaier KN meten | 4%-100%FS |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | DX8339 |
| Standaard | GB/T 12441-2005 |
| Keyword | Verbranding van brandwerende coating |
| Luchtstroomregeling in de verbrandingskamer | 4500 tot 5500 lmin |
|---|---|
| Propaanstroomregeling | 3-30L/min |
| Regeling van de persluchtstroom; | 10~100L/min |
| Anemometer | 0,05 tot 5 m/s |
| Digitale displaythermometer | 0 tot 400℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8493 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |