| Dubbele functie-integratie | Combineert trekkrachttests en rekmetingen in één enkele eenheid, waardoor de noodzaak voor meerdere |
|---|---|
| Uiterst nauwkeurige detectie | Geavanceerde loadceltechnologie zorgt voor uitzonderlijke nauwkeurigheid en herhaalbaarheid van test |
| Gebruiksvriendelijke bediening | Intuïtief digitaal display met duidelijke aanwijzingen en eenvoudige parameterinstellingen, waardoor |
| Piekwaardevergrendeling | Registreert en bewaart automatisch de maximale kracht- en verlengingswaarden die tijdens het testen |
| Wereldwijde naleving | Voldoet aan alle belangrijke internationale veiligheids- en prestatienormen, waardoor het geschikt i |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8388 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Steekproefdiameter | 0.3- 10mm |
| Monster lengte | 150200mm |
| Buighoek | ± 90 ° |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Stroom | 6 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 220V |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Werkspanning | AC 380V ± 10% 50NZ |
| Gastenkcapaciteit | ≥ 50 kg × 6 |
| Verticale Oven | L3.2m×B2.2m×H4.0m |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Spanning | 220 V |
| Sample rack mass | 15 g+1 g |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |
| Transformatorcapaciteit | 10 kva |
|---|---|
| Steunmethode | Automatisch programmeerbaar versterken |
| Testmethoden | DC-test, AC-test |
| Voeding | AC220V 50/60Hz |
| Afbraakspanning | 0-50 kV |