| ادغام دو کاره | آزمایش نیروی کششی و اندازهگیری ازدیاد طول را در یک واحد ترکیب میکند و نیاز به دستگاههای آزمایش مت |
|---|---|
| سنجش با دقت بالا | فناوری سلول لود پیشرفته دقت و تکرارپذیری استثنایی نتایج آزمایش را تضمین می کند که برای تضمین کیفیت و |
| عملیات کاربر پسند | صفحه نمایش دیجیتال بصری با اعلان های واضح و تنظیمات پارامتر ساده، به اپراتورها اجازه می دهد تا به سر |
| قفل کردن اوج ارزش | به طور خودکار حداکثر نیرو و ازدیاد طول بدست آمده در طول آزمایش را گرفته و نگه می دارد و از از دست رف |
| انطباق جهانی | تمام استانداردهای بین المللی ایمنی و عملکرد را برآورده می کند و آن را برای آزمایش محصولاتی که برای ب |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| شماره مدل | DX8388 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قطر نمونه | 0.3- 10 میلی متر |
| طول نمونه | 150-200 میلی متر |
| زاویه خمش | 90 درجه |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8382 |
| برنامه | صنعت سیم و کابل |
| فضای موثر | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 1.8 متر (ارتفاع) |
| ابعاد | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 2.5 متر (ارتفاع) |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | 6 کیلو وات |
| دقت | ≤ 5% |
| ولتاژ | 220 ولت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| ولتاژ کاری | AC 380V ± 10 ٪ 50nz |
| ظرفیت مخزن گاز | 50 کیلوگرم × 6 |
| کوره عمودی | L3.2M × W2.2M × H4.0m |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| توده قفسه نمونه | 15 گرم + 1 گرم |
| قدرت | 500 وات |
|---|---|
| دقت | ±5٪ |
| سینی جمع آوری قطرات | 300 میلی متر دور از قفسه نمونه |
| دارنده نمونه تابش | قطر داخلی 118 میلی متر ، مش فلزی 2.1 * 2.1 میلی متر |
| براکت | ارتفاع 500 میلی متر |
| قدرت | 500 وات |
|---|---|
| دقت | ±5٪ |
| سینی جمع آوری قطرات | 300 میلی متر دور از قفسه نمونه |
| براکت | ارتفاع 500 میلی متر |
| دارنده نمونه تابش | قطر داخلی 118 میلی متر ، مش فلزی 2.1 * 2.1 میلی متر |
| ظرفیت ترانسفورماتور | 10 کیلو ولت |
|---|---|
| روش تقویت | افزایش خودکار قابل برنامه ریزی |
| روشهای تست | تست DC ، تست AC |
| منبع تغذیه | AC220V 50/60Hz |
| ولتاژ خرابی | 0-50 کیلو ولت |