| سیم داغ | حلقه ای با قطر 4.0 میلی متر از سیم نیکل/کروم ساخته شده است |
|---|---|
| دستگاه اندازه گیری دما | ترموکوپل سیم زرهی 0.5 میلی متری با قابلیت تحمل دمای بالای 1050 درجه سانتیگراد |
| جریان گرمانی | هنگامی که دما 960 درجه سانتیگراد است، جریان بین 120 تا 150A است |
| نیروی اعمال شده به آزمون | 0.8 تا 1.2N، و عمق فرورفتگی باید به حداقل 7 میلی متر محدود شود |
| مواد جعبه بیرونی | فولاد ضد زنگ روکش آینه. |
| حداکثر طول کشش | 280 میلی متر |
|---|---|
| سرعت کشش | 20-30 میلی متر در دقیقه |
| نوع چاک | غیر خود سفت شونده |
| دقت ازدیاد طول | ± 1 ٪ |
| وضوح | 0.1 ٪ |
| تایمر وضوح | 0.1S، خطا بیش از 1 ثانیه در ساعت نیست |
|---|---|
| دبی سنج سوخت | قابل تنظیم از 35 تا 350 لیتر در ساعت، دقت کنترل ± 2 لیتر در ساعت |
| دقت کنترل مصرف سوخت | 565±2g/50 دقیقه |
| ولتاژ منبع تغذیه | سیستم پنج سیم سه فاز AC380V 50 هرتز; |
| مصرف برق | 4.01KW |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| حجم | 4000 سانتی متر ³ |
| حداکثر فشار کار | 2.5 مگاپیکالری |
|---|---|
| فشار ترکیدگی ایمن | 2.7 تا 3 مگاپاسکال |
| قدرت بخاری | 2300W |
| محدوده خودکنترل دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد |
| انحراف دما | ± 0.5 ℃ |
| شعاع حلقه اسپری آب | 400 میلی متر |
|---|---|
| فاصله دیافراگم | 50 میلی متر |
| دهانه اسپری آب | Φ0.1 میلی متر |
| قطر لوله چرخشی | φ16 میلی متر |
| تعداد دهانه ها | 25 |
| Density Precision | 0.0001 G/cm3 / 0.001 G/cm3 |
|---|---|
| Machine Volume | 30*20*80cm |
| Maximum Comsuption | < 600W |
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Load Resolution | 1/10,000 |
|---|---|
| Plastic Testing Equipment | Carbon Black Content Tester |
| Temperature Uniformity | ± 0.5 ℃ |
| Paramters | Extrusion Hole 1=2.095±0.005mm |
| Himidity Range | ≥95%R.H |
| Test Time | 6 Hours |
|---|---|
| Chromatography Type | Gas Chromatography |
| Transport Package | Wooden Package |
| Load Resolution | 1/10,000 |
| Testing Range | 0.01~0.99 |
| تضمین | 1-5 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 6000 وات |