| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Gaz kaynağı | %95 saflık, propan ve hava karışık gaz |
| Propan akış ölçer | 1-100cm³/dk |
| Hava akış ölçer | 5 ~ 500cm³/dk |
| Yarı saydamlık çözümü | %0,0001 |
| Hız | 4M/s² 1500 kez /H |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-999999 |
| Motor Gücü | 0.37KW |
| Boyutlar | 2350*850*1700mm |
| Test Akımı | 0.1A |
| Güç | 3kw |
|---|---|
| Kesinlik | % 3 |
| Gerilim | 220V |
| Standart | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Yüzey kuvveti | 1.0±0.05N |
|---|---|
| Maksimum test akımı | 3a |
| damlatma cihazı | Damlama süresi aralığı isteğe göre ayarlanabilir |
| Dış kutu malzemesi | Ayna kaplamalı paslanmaz çelik. |
| Test odası hacmi | 0.5M3, derinlik x genişlik x yükseklik: 60x 95x 90cm |
| Pendulum energy | 5.5J, 11J, 22J |
|---|---|
| Impact velocity | 3.5m/s |
| Pendulum lift Angle | 160 |
| Energy loss | 5.5J<0.005J, 11J<0.011J, 22J<0.022J |
| Packaging Details | Wooden cases |
| Esneme yöntemi | iki/üç makara |
|---|---|
| Kaçma hızı | 0,33 m/s ve 0,1 m/s |
| Test akımı | 0 ila 35A |
| İki makara arasındaki hareket mesafesi | ≥1 metre |
| Test gerilimi | AC220V/380V,50HZ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF9264 |
| Test kuvveti ölçüm aralığı KN | %4 - %100FS |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | DX8339 |
| Standart | GB/T 12441-2005 |
| Anahtar Kelime | Yangın geciktirici kaplama yanması |
| Yanma odasında hava akışının düzenlenmesi | 4500 ila 5500 lmin |
|---|---|
| Propan akış düzenlemesi | 3-30l/dakika |
| Basınçlı hava akışı düzenlemesi; | 10~100L/dak |
| Anemometre | 0,05 ila 5 m/sn |
| Dijital ekran termometresi | 0 - 400°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8493 |
| Sıcaklık aralığı | RT 10°C~80°C |