| Metode pengujian | Jatuhkan rebound |
|---|---|
| UKURAN TUNGKU UJI | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Interval fixture | 19-75mm, 57-75mm |
| Keseragaman suhu | 1,5℃ |
| Spesifikasi Piring Panas | 350x350mm |
| Deviasi | <= 5% PPHM |
|---|---|
| Spesifikasi Piring Panas | 350x350mm |
| Metode pengujian | Jatuhkan rebound |
| Tegangan kerusakan | 0 ~ 50kV |
| Radius fillet blade | 0.8mm |
| Jaminan | 1 Tahun, 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM, rekayasa ulang perangkat lunak |
| Kekuatan | 2KW |
| Ketepatan | ≤ 5% |
| Voltase | 380V |
| Kekuatan | 1200W, elektronik |
|---|---|
| Tegangan | 220v |
| Jenis | Kalibrator tekanan |
| Kekuatan penjepitan nominal | 250KN |
| Spesifikasi pelat panas | 350x350mm |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM, Rekayasa ulang perangkat lunak |
| Kekuatan | 6kw |
| Keakuratan | ≤ 5% |
| Tegangan | 220v |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM, Rekayasa ulang perangkat lunak |
| Tempat Asal | Guangdong, Cina |
| brand name | DAXIAN |
| Nomor Model | DX8352 |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan khusus | OEM, ODM, OBM, rekayasa ulang perangkat lunak |
| Kekuatan | 6kw |
| Ketepatan | ≤ 5% |
| Voltase | 220v |
| Elektroda | Bahan tebal 0,5mm: stainless steel |
|---|---|
| Tegangan Uji | 100V-6000V stepless disesuaikan |
| Menjatuhkan akurasi | 0,5% |
| Stabilitas tegangan | ± 1% |
| Ketepatan | ± 1% |
| Tegangan keluaran AC | 0,5 kV hingga 6,0 kV |
|---|---|
| kapasitas | biasanya ≥ 1,5 kVA |
| Akurasi pengukuran tegangan | ± 2% |
| Bahan elektroda | Platina atau baja tahan karat |
| Tekanan elektroda | 1,0 N ± 0,05 N |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM, Rekayasa ulang perangkat lunak |
| Tempat Asal | Guangdong, Cina |
| brand name | DAXIAN |
| Nomor Model | DX8349 |