| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF9288 |
| Τύπος | GB/T3810.4-2016, ISO 10545-4-2014 |
| Ενσωμάτωση διπλής λειτουργίας | Συνδυάζει δοκιμή δύναμης εφελκυσμού και μέτρηση επιμήκυνσης σε μία μόνο μονάδα, εξαλείφοντας την ανά |
|---|---|
| Ανίχνευση υψηλής ακρίβειας | Η προηγμένη τεχνολογία κυψελών φορτίου εξασφαλίζει εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα των αποτε |
| Λειτουργία φιλική προς το χρήστη | Διαισθητική ψηφιακή οθόνη με σαφείς προτροπές και απλές ρυθμίσεις παραμέτρων, που επιτρέπει στους χε |
| Κλείδωμα μέγιστης τιμής | Καταγράφει και διατηρεί αυτόματα τις μέγιστες τιμές δύναμης και επιμήκυνσης που επιτυγχάνονται κατά |
| ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ | Πληροί όλα τα σημαντικά διεθνή πρότυπα ασφάλειας και απόδοσης, καθιστώντας το κατάλληλο για δοκιμή π |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 2KW |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
|---|---|
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ακρίβεια | ≤ 5% |
| Τετάρτη | 380V |
| Τύπος | Μηχανή δοκιμής |
| Αριθμός μοντέλου | CF7132 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Δοκιμαστική αίθουσα εσωτερικής καύσης αυτοκινήτων (με θήκη καπνού) |
| Λέξη-κλειδί | Δοκιμαστής εσωτερικής καύσης αυτοκινήτων |
| Λειτουργία | για την ποιοτική αξιολόγηση της εύφλεκτης ικανότητας |
| Ύψος Φλόγας | 20 mm ± 2 mm έως 100 mm ± 2 mm ρυθμιζόμενο |
| . Εφαρμογή | Σχεδιασμένο για δοκιμή διάφορων μεταλλικών αγωγών (π.χ. σύρματα χαλκού και αλουμινίου), ικανά να αξι |
|---|---|
| Εύρος δοκιμών | Προαιρετική χωρητικότητα φορτίου από 10kg έως 100kg για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων δοκιμών. |
| Ψήφισμα | Ανάλυση δύναμης με ακρίβεια 0,01 kg, εξασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση ανεπαίσθητων αλλαγών δύναμης. |
| 4. Επιλογές εγκεφαλικού επεισοδίου | Η μέγιστη διαδρομή (εξαιρουμένων των φωτιστικών) είναι 150 mm, με προαιρετικές διαθέσιμες διαμορφώσε |
| Σύστημα προβολής | Εξοπλισμένο με οθόνη ψηφιακών σωλήνων 15 mm × 85 mm. Υποστηρίζει τη λειτουργία διατήρησης κορυφής γι |
| Ροπή ροπής | 0-200MV |
|---|---|
| Βαθμός ακρίβειας | 0,5 |
| Μέγεθος κυλίνδρου | Φ120mm × L320mm |
| Απόκλιση | <= 5% PPHM |
| Τάση διάσπασης | 0 ~ 50kV |
| Εναλλαγή μονάδας | Kgf, Nf, Lbf |
|---|---|
| Η ταχύτητα δοκιμής είναι | Η ταχύτητα δοκιμής είναι ρυθμιζόμενη από 5 έως 30 φορές ανά λεπτό |
| Δοκιμαστικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 0-60 mm (εξαιρουμένων των φωτιστικών) |
| Το δοκιμαστικό φορτίο είναι | 50 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες Θήκες |
| Χρόνος | Από 0 έως 999 ώρες μπορούν να ρυθμιστούν αυθαίρετα |
|---|---|
| Ελεγκτής θερμοκρασίας Ελεγκτής θερμοκρασίας | με ρύθμιση PID |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 200℃ ή δωματίου |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας λουτρού λαδιού | <1,5℃ |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας | Ρυθμιζόμενο από θερμοκρασία δωματίου έως 300℃ |
| Εξουσία | 1600W |
| Δοκιμαστικό λάδι | Χρησιμοποιήστε λιπαντικό 2# και μονωτικό λάδι |
| Χρονικός έλεγχος | 0 έως 999 ώρες και 99 λεπτά. |