| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9288 |
| Standard | GB/T3810.4-2016, ISO 10545-4-2014 |
| Integracja dwufunkcyjna | Łączy badanie siły rozciągającej i pomiar wydłużenia w jednym urządzeniu, eliminując potrzebę stosow |
|---|---|
| Wysoka precyzja wykrywania | Zaawansowana technologia ogniw obciążnikowych zapewnia wyjątkową dokładność i powtarzalność wyników |
| Przyjazna dla użytkownika obsługa | Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy z przejrzystymi podpowiedziami i prostymi ustawieniami parametrów, um |
| Blokowanie wartości szczytowej | Automatycznie rejestruje i utrzymuje maksymalne wartości siły i wydłużenia osiągnięte podczas testów |
| ZGODNOŚĆ GLOBALNA | Spełnia wszystkie główne międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i wydajności, dzięki czemu nadaje s |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 2KW |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny, Guangdong, Chiny |
| Dokładność | ≤ 5% |
| napięcie | 380v |
| Rodzaj | Maszyna badawcza |
| Numer modelu | CF7132 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Komora testowa wnętrza wnętrza samochodowa (z kapturem oparowym) |
| Słowo kluczowe | Automotive Wewnętrzny tester spalania |
| Funkcja | do oceny jakościowej łatwości |
| Wysokość płomienia | 20 mm ± 2 mm do 100 mm ± 2 mm regulowany |
| . Aplikacja | Przeznaczony do badania różnych przewodów metalowych (np. drutów miedzianych i aluminiowych), umożli |
|---|---|
| Zakres testów | Opcjonalna nośność od 10 kg do 100 kg, aby spełnić różnorodne wymagania testowe. |
| Rezolucja | Rozdzielczość siły z dokładnością do 0,01 kg, zapewniająca dokładny pomiar subtelnych zmian siły. |
| 4. Opcje udaru | Maksymalny skok (bez osprzętu) wynosi 150 mm, dostępne są opcjonalne konfiguracje 250 mm lub 500 mm. |
| System wyświetlania | Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz tubowy o wymiarach 15 mm × 85 mm; obsługuje funkcję zatrzymania war |
| Zakres momentu obrotowego | 0-200MV |
|---|---|
| Ocena dokładności | 0,5 |
| Rozmiar rolki | Φ120 mm × L320 mm |
| Odchylenie | <= 5% PPHM |
| Napięcie podziału | 0 ~ 50 kV |
| Przełączanie jednostek | Kg, Nf, Lbf |
|---|---|
| Prędkość testowa wynosi | Prędkość testu można regulować w zakresie od 5 do 30 razy na minutę |
| Skok testowy | 0-60 mm (bez osprzętu) |
| Obciążenie testowe to | 50 kg |
| Szczegóły pakowania | drewniane skrzynie |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Jednolitość temperatury kąpieli olejowej | <1,5 ℃ |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury | Możliwość regulacji od temperatury pokojowej do 300 ℃ |
| Moc | 1600 W. |
| Olej testowy | Użyj 2# oleju smarowego i oleju izolacyjnego |
| Kontrola czasu | Od 0 do 999 godzin i 99 minut. |