| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 2KW |
| Dokładność | ≤ 5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | Elektroniczny, elektroniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 120 W |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Funkcja | do testu siły wstawiania i siły wyciągania |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8327 |
| Waga | 125 KG |
|---|---|
| Wymiar | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Władza | Elektroniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Dokładność | 2% |
| napięcie | 220 V |
| Czas | 0-999 godzin można ustawić dowolnie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8382 |
| Zastosowanie | przemysłu drutu i kabli |
| Efektywna przestrzeń | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 1,8 m (wysokość) |
| Wymiary | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 2,5 m (wysokość) |
| Zaawansowane oprogramowanie sterujące | W systemie operacyjnym Windows XP graficzne oprogramowanie sterujące o wysokiej rozdzielczości umożl |
|---|---|
| Konfigurowalne nazwy testów | Nazwy testów badania materiałów można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb użytkownika. |
| Funkcja odtwarzania i demonstracji | Obsługuje odtwarzanie danych testowych, dodawanie lub usuwanie wyników testów, co jest wygodne dla p |
| Bogate programy testowe | Wyposażony w dziesiątki standardowych programów testowych. |
| Funkcja odtwarzania i demonstracji | Obsługuje odtwarzanie danych testowych, dodawanie lub usuwanie wyników testów, co jest wygodne dla p |