| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 120 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Functie | voor de test van de inbrengskracht en de uittrekkracht |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8327 |
| Gewicht | 125 kg |
|---|---|
| Afmeting | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Kracht | Elektronisch |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8362 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grootte verbrandingslaboratorium | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Nauwkeurigheid | 2% |
| Spanning | 220 V |
| Tijd | 0-999 uur kan willekeurig worden ingesteld |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| Geavanceerde besturingssoftware | Onder het Windows XP-besturingssysteem maakt de grafische besturingssoftware met hoge resolutie snel |
|---|---|
| Aanpasbare testnamen | De namen van materiaaltesttests kunnen vrij worden aangepast aan de behoeften van de gebruiker. |
| Herhalings- en demonstratiefunctie | Ondersteunt het opnieuw afspelen van testgegevens en het toevoegen of verwijderen van testresultaten |
| Rijke testprogramma's | Uitgerust met tientallen standaard testprogramma's. |
| Herhalings- en demonstratiefunctie | Ondersteunt het opnieuw afspelen van testgegevens en het toevoegen of verwijderen van testresultaten |